Twórczość fanów

Nietypowe kostiumy

zakamarki internetu
22

Spora grupa fanów stara się, by ich kostiumy Star Wars jak najwierniej przypominały oryginały, na których były wzorowane. Jest to istotne zwłaszcza gdy mamy do czynienia z organizacjami kostiumowymi – 501. Legionem i Rebel Legionem. Natomiast niektórzy bawią się wizerunkiem postaci z Gwiezdnych Wojen, tworząc trochę mniej typowe kostiumy czy prezentując je w mniej starwarsowych aranżacjach. Jeszcze inni z dużym powodzeniem tworzą własne, oryginalne stroje, które do świata Star Wars pasują jak ulał, choć nie nosiły ich żadne kanoniczne postacie. Od czasu do czasu, głównie przy okazji relacji z różnych konwentów, prezentowaliśmy takie przykłady cosplay’u. A ponieważ w internecie jest ich pełno, będziemy bardziej regularnie przedstawiać próbki tego rodzaju twórczości fanów.

„Tęczowa Leia”
fotograf: www.jagged-eye.deviantart.com
modelka: www.nikinix.deviantart.com„Gwiezdne Wojny w garniturach”
fotograf: M. Flóvent (więcej zdjęć z tej sesji)„Łowczyni nagród”
Fotograf, kostium: www.hapajedi.deviantart.comNiektórzy osiągają natomiast troszkę inny efekt...

Powstanie kontynuacja fanfilmu ''Saber''

www.Nerdist.com
8

Wielu fanów (zwłaszcza płci brzydszej) pamięta zapewne fanfilm „Saber”, który był parodią reklam dezodorantów i przypominał fantazje niejednego nerda. Produkcja w 2009 roku otrzymał dwie nagrody w ramach Official Star Wars Fan Film Awards: dla Najlepszego Filmu Akcji oraz Wybór Publiczności.
Jak możemy przeczytać na stronie www.Nerdist.com sequel powstanie już wkrótce. Według informacji, które podała Clare Grant (jedna z aktorek) na swoim blogu, fanfilm będzie nosić tytuł: „Saber 2: Return of the Body Wash” (co tłumaczy pianę na plakacie). Premiera „dwójki” nastąpi na kanale YouTube portalu Nerdist 4 maja tego roku (Star Wars Day). Jak zapowiadają twórcy, ta część będzie jeszcze bardziej skierowana do dorosłych fanów. W krótkometrażówce znów wystąpią dwie panie z Team Unicorn: Clare Grant oraz Rileah Vanderbilt, natomiast reżyserią zajmie się tym razem Seth Green (prywatnie mąż Grant).

Szpilki dla fanek Star Wars

przepastny internet
21

Kobiety je uwielbiają, mężczyźni uwielbiają kobiety, które mają je na nogach – szpilki. Atrybut kobiecości dodający seksapilu i kilka centymetrów wzrostu. Fanki Gwiezdnych Wojen i tą część garderoby postanowiły zaserwować w wersji geekowskiej. Bo przecież można być zapaloną miłośniczką Star Wars i zarazem obalać stereotyp nieatrakcyjnej fanki-chłopczycy. Poniżej przedstawiamy ręcznie malowane i ozdabiane gwiezdnowojenne buty na obcasach.
Drogie fanki, włożyłybyście takie buty?

Gwiezdne Wojny a moda kobieca:
Sukienki i spódnice
Staniki
Zestawy ubrań
Stylizacja paznokci

Fanowska gra o przygodach Hana Solo

HanSoloAdventures.com
14

Jeśli narzekacie na współczesne gry i wzdychacie za starymi hitami w stylu Super Star Wars lub Neverhooda, być może zadowoli Was fakt, że właśnie powstaje gra utrzymywana w nieco podobnym klimacie. Han Solo Adventures, bo o tym projekcie mowa, to fanowska produkcja poświęcona oczywiście najsłynniejszemu przemytnikowi odległej galaktyki. Fabuła ma być luźno powiązana z tym, co wiadomo o wczesnych przygodach Hana, zaś mechanika nawiązuje do klasycznych przygodówek typu "point-and-click". Ze względu na fanowski charakter gry, będzie ona zupełnie darmowa. Póki co, można obejrzeć fragment gameplaya ze wstępnej wersji tej produkcji:

Przegląd prac konkursowych

zdolni fani
9Jednym z konkursów zorganizowanych z okazji dziesiątych urodzin Bastionu był konkurs graficzny. Fani biorący w nim udział musieli przygotować laurki z okazji 10 rocznicy powstania naszego serwisu. Prace były bardzo ciekawe i udane, zwycięskie mogliście podziwiać już jakiś czas temu. Natomiast dziś prezentujemy pozostałe laurki (kolejność przypadkowa).


Lady Sandman

hashhana

Filip

Wolffe

ShVagYeR

Adam Kulesza


Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom i zapraszamy do naszych kolejnych konkursów!

Gwiezdnowojenne pisanki

deviantART
19

Fani Star Wars udowodnili już nie raz, że ukochane Gwiezdne Wojny mogą połączyć z wszystkim i wykorzystać przy każdej okazji. Wielkanoc nie jest wyjątkiem. Poniżej prezentujemy małą dawkę wielkanocnych pisanek ozdobionych postaciami z Gwiezdnych Wojen, które trafiły do koszyków fanów SW.Przy okazji przypominamy, że w ubiegłym roku na Bastionie odbył się konkurs pisankowy. Kosmiczne jaja, które wzięły w nim udział możecie obejrzeć w tym miejscu.

Fanowskie pisanki

0

Dziś Wielkanoc, która tradycyjnie jest związana z malowaniem jajek. Oto kilka pisanek, które udało się stworzyć fanom.

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.