TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Kolejne pierścienie i sygnety SW

2013-10-29 11:58:05 Paul Michael Design

Niedawno prezentowaliśmy na naszej stronie projekt pierścienia z Hanem Solo zamrożonym w karbonicie autorstwa Paula Michaela. Nie jest to jednak jedyny przykład biżuterii Star Wars, który można znaleźć na jego profilu na Facebooku oraz w sklepie Etsy. Jeśli zajrzycie w te dwa miejsca, to znajdziecie więcej projektów i produktów związanych z Gwiezdnymi Wojnami. Są to przede wszystkim pierścionki, obrączki i sygnety, ale pojawiają się też zawieszki. Ceny zaczynają się od 110$. Poniżej prezentujemy zdjęcia niektórych wyrobów i projektów tego jubilera.O biżuterii pisaliśmy już w niejednym newsie, znajdziecie je w tym miejscu.
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Trailery do Epizodu VII

2013-10-11 20:38:37 youtube.com

Fani Gwiezdnych Wojen czekają niecierpliwie na nowe oficjalne wieści dotyczące siódmego epizodu. Niektórzy z nich umilają sobie ten czas tworząc własne zwiastuny do nadchodzącego filmu. Wykorzystują materiały z Sagi, zwiastunów do gier Star Wars oraz innych filmów. Efekt nie jest może tym co wyczekiwany prawdziwy trailer, ale oglądając je można zabić czas i zobaczyć jak wyobrażają sobie nowe części inni. Poniżej mały przegląd fanowskich zwiastunów dryfujących po YouTubie.

A na koniec, coś w innych klimatach, zwiastun mniej skupiający się na akcji, a bardziej na relacjach pomiędzy wiekowymi postaciami. Trailer nawiązuje do twórczości Michaela Haneke'a, którego ostatnim filmem jest wielokrotnie nagrodzona "Miłość".


KOMENTARZE (10)
Loading..