TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Sukienki Star Wars

2013-02-26 14:00:52 Etsy.com

Nie milkną komentarze po najnowszej oscarowej gali. Jak zwykle jednym z wałkowanych tematów, niekoniecznie związanych z kinematografią, są kreacje gwiazd, a zwłaszcza suknie, w których zaprezentowały się aktorki. Z tej okazji prezentujemy dziś na Bastionie kreacje dla fanek Star Wars. Nie charakteryzują się one takim przepychem, ale za to nawiązują do Gwiezdnych Wojen.
Przeróżne fanowskie sukienki i spódnice prezentowaliśmy w przeszłości tutaj, tutaj i tutaj. Reakcje fanów obojga płci na te kreacje są zwykle skrajnie różne, ale to nie zraża twórczych fanek. Widoczne poniżej elementy garderoby są dostępne w internetowym sklepie z rękodziełami – Etsy.com. Ich ceny wahają się w większości przypadków w granicach 60-90$. Najdroższa jest sukienka lateksowa, za którą trzeba zapłacić 245$.
KOMENTARZE (9)

Twórczość fanów

Gdyby Pixar robił Star Wars

2013-02-22 18:39:19

Historia Pixara zaczęła się w Lucasfilmie, dziś toczy się dalej, podobnie zresztą jak Lucasfilmu, w ramach The Walt Disney Company. I kto wie, czy kiedyś szefowie z Disneya nie wpadną na pomysł, by studia te wyprodukowały coś wspólnie. Tymczasem pewien fan-artysta Greg Staples postanowił ukazać jak mógłby wyglądać remake „Gwiezdnych wojen”, gdyby za to zabrał się Pixar.To ostatnie to już raczej „Powrót Jedi”. Na stronie Minion Factory znajdziecie też inne przeróbki na pixarową modłę, choćby Star Treka.
KOMENTARZE (17)

Twórczość fanów

Kolejne zestawy ubrań inspirowane postaciami SW

2013-02-20 22:07:31 www.DisneyBound.tumblr.com

Twórczość Leslie Kalbfleisch, która na blogu o nazwie DisneyBound prezentuje zestawy ubrań inspirowane, przede wszystkim, postaciami z uniwersum Walta Disneya, prezentowaliśmy już kilkakrotnie. Poprzednie newsy znajdziecie tutaj, tutaj, tutaj i tutaj.
Inspiracjami do dzisiejszych zestawów byli różni bohaterowie Star Wars, stojący po różnych stronach kosmicznych konfliktów. Część z prezentowanych kompletów fanki mogą nosić nawet przy bardziej oficjalnych okazjach. Ponadto, tym razem wśród propozycji znalazły się również dwie propozycje dla fanów. Próbowaliście już takich "przebieranek"?


KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Uwaga rebeliancka propaganda!

2013-02-20 19:14:37

Kiedyś po sieci krążyła co najwyżej imperialna propaganda, względnie chińska propaganda. Czasy się jednak zmieniły, obyczaje rozluźniły i Rebelia zaczęła szerzyć swoją propagandę. Ale kogo by tam obchodziły takie wyświechtane hasła jak walka o wolność, pokój, prawo czy sprawiedliwość. Rebelianckie plakaty muszą być sexy. I takie właśnie przygotował właśnie artysta Ant Lucia. Jeśli się Wam podobają, koniecznie zobaczcie jego stronę, a tymczasem nam pozostają rebelianckie plakaty propagandowe.


KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Arnold jako Vader?

2013-02-11 17:10:00

Wyobrażacie sobie, żeby głos Dartha Vadera podkładał ktoś inny niż James Earl Jones, (ewentualnie komputerowo zmodyfikowany Hayden Christensen)? A co by było, gdyby jedna z największych ikon i gwiazd współczesnego kina, John Wayne naszych czasów, wielce utalentowany i wybitny aktor – Arnold Schwarzenegger podkładał głos pod Dartha Vadera? Trudno to sobie wyobrazić, ale można. Można też posłuchać fanowskiego filmiku, gdzie kwestie Vadera wygłasza Arnold. Oczywiście pochodzą one z innych filmów, bo wiadomo Arni o wiele lepiej wczułby się w tę rolę, ale nawet ten filmik ukazuje, jak bardzo mogła ta postać różnić się od tej wersji, którą znamy.Jak wam się podoba taki Vader? O filmach z Arnoldem i ich wpływie na sagę pisaliśmy tutaj.
KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Łakocie na tłusty czwartek

2013-02-07 07:13:30 przepastny internet

Każdy łasuch wie, że ma dziś swoje święto. Zajadamy się pączkami i słodyczami ile wlezie, natomiast czasem warto zastanowić się nie tylko nad ilością, ale też smakiem i wyglądem. Skoro już jesteśmy przy wyglądzie to dobrze by było, gdyby słodkości nawiązywały do sagi. Oto kilka przykładów. To nie pączki, ale wiele innych ciast i tortów okazjonalnych stworzonych przez fanów lub dla fanów przez ich najbliższych. Ciasteczka z Angry Birds przygotował cukiernik Jill Wagner z Chicago.

Wszystkim życzymy smacznego, a tych, którzy chcą się chwalić liczbami wciągniętych pączków zapraszamy na forum.
KOMENTARZE (14)

Twórczość fanów

Szpilki R2-D2

2013-02-06 13:26:23 www.instructables.com

W przeszłości prezentowaliśmy na Bastionie buty na wysokim obcasie specjalnie dla fanek Star Wars. Dziś przedstawiamy kolejne pantofelki w starwarsowym stylu. Na stronie www.instructables.com można znaleźć instrukcję, w jaki sposób wykonać szpilki R2-D2, które migają niczym prawdziwy droid astromechaniczny. Przykładowe zdjęcia poniżej, natomiast więcej informacji i wskazówki znajdziecie w tym miejscu. Jako ciekawostkę można jeszcze dodać, że szpilki wykonał mężczyzna.


KOMENTARZE (9)

Twórczość fanów

Pierścionki Star Wars

2013-02-05 22:09:52 Etsy.com

Artystka Chelsea Swank stworzyła niezwykłą serię pierścionków inspirowanych Gwiezdnymi Wojnami. Na zaprojektowanej przez nią biżuterii znalazły się takie motywy jak Gwiazda Śmierci, słynne “I Love You/I Know”, symbole Imperium, Rebelii i Jedi. Pierścionki można zakupić w różnych wersjach, srebrne, platynowe, z białego złota, z różnymi kamieniami, pojedynczo lub w kompletach (mogą posłużyć za obrączki ślubne). Artystka przyjmuje również zamówienia. Ceny tej biżuterii zaczynają się od 200$. Przykładowe pierścionki, obrączki i sygnety poniżej, więcej znajdziecie w sklepie Chelsea Swank na stronie Etsy.com.

Nie są to pierwsze pierścionki i obrączki Star Wars, o których piszemy na Bastionie. Prezentowaliśmy już podobną biżuterię tutaj, tutaj oraz tutaj.
KOMENTARZE (9)

Twórczość fanów

Fanowskie plakaty do Epizodu VII - część I

2013-02-05 16:51:34 przepastny internet

Choć do premiery siódmego Epizodu musimy jeszcze trochę poczekać, przynajmniej dwa lata, fani już tworzą własne plakaty. Część z nich już krąży po sieci, oto kilka najciekawszych.Te ostatnie inspirowane filmami (i ich plakatami) twórców nowej trylogii stworzył Josh Lange. Więcej prac artysty znajdziecie tutaj.

Znając życie za jakiś czas będziemy mogli przedstawić kolejną porcję fanowskich plakatów.
KOMENTARZE (26)
Loading..