Twórczość fanów

Barek AT-AT

3

Sierpień to co prawda miesiąc trzeźwości, ale my jakoś zostajemy w tematach alkoholowych. Tym razem Colin Johnson ukończył swoje dzieło, domowy barek w kształcie AT-AT. Dodał też mu odpowiednią, steampunkową stylizację, a co najważniejsze, uzupełnił zapasy. Skończone dzieło wygląda tak:

Gwiezdne półki na książki

9

Wielu fanów Expanded Unvierse ma olbrzymi problem, gdzie trzymać rozrastającą się kolekcję książek, komiksów i albumów. Ważne, by zapewnić im godne, wygodne w dostępie, ale też rzucające się w oczy miejsce. Pewien artysta – Kenneth Barry na Etsy znalazł rozwiązanie tego problemu, po prostu skonstruował specjalne półki na książki. Na razie w ofercie ma dwie, jedna w kształcie Sokoła Millennium (chce za nią niespełna 2000 PLN), druga w kształcie AT-AT, ciut tańsza, ale naprawdę niewiele.

Półki Kennetha możecie nabyć tutaj. Są tam też inne produkty stolarskie, nie powiązane z sagą.

Star Wars: Downunder

10

Wciąż czekamy już nawet nie tylko na nowe filmy, ale też na jakieś informacje o nich. Tymczasem wciąż powstają kolejne fanowskie produkcje. Najnowsza z nich to „Star Wars: Downunder”. Film ma mieć 30 minut i ma się ukazać jeszcze w tym roku. Więcej o samej produkcji przeczytacie na oficjalnej stronie, tymczasem zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunem.

Fanowskie opakowania czipsów

9

Twórczość fanów może przybierać różne formy. Zwłaszcza ta graficzna daje wielu twórcom olbrzymie pole do popisu, a ci popisują się kreatywnością. Mark Blackburn i Hayes Thompson stworzyli serie hipotetycznych opakowań czipsów, oczywiście powiązanych z sagą.Więcej prac znajdziecie na stronie autorów - www.starwarscrisps.com.

Fanowskie figurki z Czech

4

Na takim konwencie jak Celebration Europe II nie da się zobaczyć wszystkiego. Zawsze ktoś inny gdzieś wypatrzy jakąś ciekawostkę, także dlatego, że nie wszystkie z nich są wystawiane. Dotyczy to choćby twórczości fanów, dla której zazwyczaj jest za mało miejsca. Pewien fan z Czech tworzy własnoręcznie figurki z sagi, które starannie modeluje, wykańcza, stylizuje (czasem trochę na steampunk), a co najważniejsze także zaszywa w nich elektronikę, by świeciły. I choć same dzieła budziły dość szerokie zainteresowanie, między innymi Douga Chianga, jednak prawdę mówiąc mało kto je widział. A szkoda. Na szczęście mamy ich kilka zdjęć.Autor związany jest ze stroną OurFuture.Cz, niestety nie znajdziecie tam jego podobnej twórczości, a szkoda.

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.