Twórczość fanów

Choinkowy BB-8

7

Pozostając jeszcze w tematach świątecznych. Jak widać niestety zabrakło po zwiastunie nowych produktów, więc fani radzą sobie sami. Można przecież zrobić bombkę w kształcie nowego droida BB-8. Zdjęcie przykładowej krąży właśnie po sieci.

Rey na speederze

11

Od kilku dni mamy zwiastun „Przebudzenia Mocy”, fanom jednak to trochę mało, więc zaczynają tworzyć. Choćby fanowskie figurki. Chris Hooton, znany też pod pseudonimem Sabretooth, przygotował własną wersję Rey na speederze.Na jego stronie można zobaczyć zarówno więcej zdjęć tej figurki, jak i fotki z jej produkcji.

Kontynuacja sceny z mieczem

Kwarc na forum
5

Wyjście teasera Przebudzenia Mocy dało fanom olbrzymie pole do popisu i ogrom materiału do wykorzystania we własnych fanfilmach, rysunkach czy opowiadaniach. Ekipa Happy Hour zaprezentowała niedawno swoją nową produkcję, mającą być kontynuacją fragmentu sceny z mieczem świetlnym z zajawki. Zachęcamy do obejrzenia ich filmiku poniżej.

Photoshop i Star Wars

9

24-letni fan „Gwiezdnych Wojen” i Photoshopa, Thomas Dagg zrobił kilka zdjęć z naszego świata, które następnie podrasował o sagę. Część z tej niesamowitej kolekcji prezentujemy poniżej.Więcej zdjęć znajdziecie na stronie autora. Natomiast jeśli kogoś interesuje taka twórczość, to przypominamy o newsie sprzed paru lat, ukazującym zimę w Nowym Jorku.

Plakaty do Epizodu VII - część V

4

Przed nami kolejna porcja plakatów do Epizodu VII „Przebudzenia Mocy”. Tym razem część z nich bazuje już na wyciekach konceptów, a także zawiera już tytuł filmu, ale jeszcze ta porcja powstała przed premierą zwiastuna zajawkowego. Szczególną uwagę warto zwrócić na trzy ostatnie plakaty, które stanowią pewną formę zabawy z tym samym tematem.O takich plakatach pisaliśmy już kilka razy: tu, tu, tu, tu, tu, tu i tu. Wiele wskazuje, że zwiastun wyzwolił w fanach twórczą Moc, więc pewnie kolejna porcja będzie szybciej.

Parodie teasera

18

Minął już niemal tydzień od premiery teasera VII epizodu Gwiezdnych Wojen i wszyscy zainteresowani zapewne już go widzieli. Gdyby tak nie było, to zapraszamy tutaj.
Możemy teraz przyjrzeć się temu co przygotowali w odpowiedzi fani. 88 sekund nowych Gwiezdnych Wojen zmotywowało wielu do pracy, a pierwsze filmy pojawiały się już na drugi dzień. Wśród przedstawionych filmów nie zabrakło uszczypliwych zaczepek pod adresem J.J. Abramsa i jego tendencji do połyskliwych efektów specjalnych, powszechnie nazywanych lens flare. Możemy też zobaczyć jak fani wyobrażają sobie edycję specjalną teasera spod ręki George'a Lucasa.
Zobaczcie co z tego wyszło.

Pierwszy Lego teaser:
George Lucas edition:
Nieco bardziej dynamiczna edycja spełniająca oczekiwania fanów:
Wspomniane Lens Flare
Trailer odtworzony w grze Kerbal Space Program:


Fanarty zainspirowane teaserem

www.deviantART.com
13

Jak zapewne wiedzą już wszyscy zainteresowani, w ubiegły piątek świat ujrzał pierwszą zapowiedź Przebudzenia Mocy, więc nic dziwnego, że fani zareagowali "artystycznie". W sieci można znaleźć różne śmieszne obrazki i memy (część przedstawiliśmy tutaj) oraz filmiki (które zaprezentujemy wkrótce). Teraz natomiast przedstawiamy przykładowe fanarty, które powstały w odpowiedzi na teaser. Jak zwykle zapraszamy do odwiedzenia stron autorów.www.Xyrten.deviantart.com


www.JamesBousema.deviantart.com

www.EddieHolly.deviantart.com

www.ShadowMaginis.deviantart.com

www.AtheistNation.deviantart.com

www.DevonneAmos.deviantart.com

www.KemalDis.deviantart.com

www.jonathanserrot.deviantart.com

www.AndersonCarman.deviantart.com

www.Robert-Shane.deviantart.com

www.echeneus.deviantart.com

www.Heri-Shinato.deviantart.com

www.MattyMo.deviantart.comwww.NYAAAAAAMAN.deviantart.com


Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.