Twórczość fanów

TIE Fighter

Strid na FB
25

Dzisiaj w internecie miał swoją premierę animowany film fanowski stworzony przez Paula Johnsona pt. Star Wars TIE Figther. Jest to animacja z elementami wzorowanymi na anime z lat '80 w której obserwujemy przebieg jednej z misji imperialnej floty - a dokładniej to skupiamy się na myśliwcach TIE. Inspiracją dla niej była stara gra, o tym samym co fan film tytule. Zachęcamy do obejrzenia poniżej animacji, nad którą autor spędził cztery lata - poświęcając swój wolny czas. Do newsa dołączyliśmy również plakat promujący ten film, który sam w sobie jest wart uwagi.

Torebka R2-D2

8

Tym razem mamy coś prosto z Rosji, a dokładniej Moskwy. Luba i Max z Krukrustudio tworzą ręcznie torebki w różnych kształtach, często inspirowane popkulturą. Jedna z nich bazuje na R2-D2. Inne modele można oczywiście pooglądać jak i zamówić przez ich stronę. Samą torebkę R2-D2 zaś można podziwiać poniżej.

Fanowski ścigacz

7

Jeden z fanów Gwiezdnych Wojen postanowił odwzorować ścigacza z Powrotu Jedi. Stworzył zdalnie sterowany model, wyglądający jak ścigacz, z zamontowaną kamerą ułatwiającą sterowanie na odległość. Następnie umieścił na nim figurkę szturmowca z serii Power of the Force. Poniżej możecie zobaczyć filmik z przelotu gadżetu, który stworzył.

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.