TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Plakaty do „Rogue One” – część II

2015-07-29 07:20:51

Zdjęcia do filmu prawdopodobnie się już w przyszłym tygodniu. Dziś jednak zajmiemy się znów tym, co tworzą fani, czyli przede wszystkim plakatami inspirowanymi filmem lub pomysłem na film.Poprzednia porcja plakatów znajduje się tutaj
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Dobry, zły i brzydki

2015-07-24 21:23:36 GeeksAreSexy

Przeróbki znanych produkcji na wersje Star Wars to jedna wielka, niekończąca się historia. Tym razem fani postanowili wziąć na tapetę legendarny film Sergio Leone "Dobry, zły i brzydki", z Clintem Eastwoodem w roli głównej. Clinta co prawda w nim nie zobaczymy, ale zobaczymy Hana Solo, Greedo i Fetta. Zachęcamy do obejrzenia filmiku.


KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Plakaty do Epizodu VII – część IX

2015-07-23 07:10:54 przepastny internet

Wciąż czekamy na oficjalny plakat „Przebudzenia Mocy”, ale na szczęście fani umilają nam ten czas. Oto kolejna porcja fanowskich dzieł. Tym razem widzimy tu zauważalny wpływ drugiego zwiastuna zajawkowego.O takich plakatach pisaliśmy już kilka razy: tu, tu, tu, tu, tu, tu, tu, tu, tu, tu i tu.
KOMENTARZE (20)

Twórczość fanów

II Wojna Światowa, Mad Max i GoPro

2015-07-18 21:40:35

Fani cały czas tworzą filmiki, które w jakiś sposób łączą ze sobą Gwiezdne Wojny z innymi motywami. Dzisiaj mamy dla Was dwa takie filmy oraz trzeci, pokazujący użycie pewnej znanej ziemskiej technologii w świecie Star Wars. Pierwszy z filmów, to przerobienie Gwiezdnych Wojen i zapisków dokumentalnych w film propagandowy z czasów II Wojny Światowej.Drugi z filmów, to popularne w ostatnim czasie mieszanie trailerów popularnych produkcji, z motywami Star Wars. Na tapetę tym razem poszła nowa odsłona Mad Maxa.Ostatni z dzisiejszych filmów, pokazuje jakby wyglądało nagranie kamerą GoPro, gdyby hełm z nią założył Jedi przed wyruszeniem do walki. Widok przypomina ten, znany z serii gier Jedi Knight.


KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Star Wars Kirigami

2015-07-07 07:24:05

Kirigami to specyficzna odmiana origami, w której można posiłkować się nacięciami, a nie tylko samym składaniem papieru. Marc Hagan-Guirey, fan „Gwiezdnych Wojen” zajmujący się tworzeniem, zbudował kilka scenek z sagi w tej technice. Ale przygotowanie ich to jedno, a wystawienie to coś innego. Obecnie twórca stara się zebrać pieniądze na zorganizowanie darmowej wystawy, na której fani będą mogli oglądać jego dzieło. Więcej o projekcie przeczytacie na stronie autora. Poniżej zaś przykładowe fotki.


KOMENTARZE (10)
Loading..