TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Darth Punk - The Funk Awakens

2015-08-26 22:37:25

Przedwczoraj opublikowane zostały przez grupę Infectious Designer dwa filmiki muzyczne nawiązujące do Gwiezdnych Wojen. Przy czym pierwszy jest prequelem do drugiego - The Funk Awakens. Zobaczymy w nich jak Vader z Fettem będą chcieli zrekrutować jedną dziewczynę, a droga do celu prowadzić będzie przez starcie z Rebeliantami. Oba filmiki znajdziecie poniżej.
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Wraki w znanych miastach

2015-08-25 07:25:00

Nicolas Amiard to francuski artysta, który stworzył kilka przerobionych zdjęć znanych miejsc wplatając w nie najczęściej rozbite okręty znane z „Gwiezdnych Wojen”. Tę niezwykłą galerię można obejrzeć na jego stronie lub poniżej.Swoją drogą ciekawe na ile wpłynął na niego drugi zwiastun zajawkowy VII Epizodu?
KOMENTARZE (14)

Twórczość fanów

News chłodzący

2015-08-07 20:22:50 fotki z Sieci

Wiadomo, upały nieziemskie (wręcz tatooine'owskie) przetaczają się przez Polskę. Wypadałoby się schłodzić, chłodzić i mrozić cały czas. I tak właśnie przypadkowo wpadły mi w oko zdjęcia, a tam coś co może powiać przez ekrany komputerów/smartfonów lekką nutką karbonitu...

Najpierw tak


Potem już na poważnie


I ostatecznie nieubłagany koniec
Trochę lżej? Mam nadzieję. Te zdjęcia oraz ponad 360 innych pomysłów możecie obejrzeć w tym miejscu
Project Clone 365
Trying to shoot one picture of a Lego clone each day for a year.
By: Pascal
Project Clone 365

W tym momencie powinny się też przypomnieć foremki "tematyczne", o których pewnie gdzieś już było w bastionowych newsach, ale gorąco jest, wyszukiwarka nie pomaga i w ogóle jakoś tak. Stąd podrzucę filmik jak to się robi po domowemu i co z tego wychodzi:Aż chce się czegoś napić, prawda?
Czego i Wam życzę, bo weekend zapowiada się jeszcze cieplejszy i Han będzie się rozpuszczał jeszcze szybciej. No to właściwie tyle, sam nie wiem po co napisałem tego newsa, dziwnie jakoś, głowa mnie boli z tej ciepłoty...
KOMENTARZE (3)
Loading..