TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Najwyższy Porządek w Meksyku

2015-09-16 07:04:34

Jeśli ktoś wybierałby się do Meksyku, to znajduje się tam obecnie nowa atrakcja związana z sagą. W dzielnicy Condesa w samej stolicy artysta Andrik Noble stworzył obraz ścienny inspirowany zajawkami „Przebudzenia Mocy”. Pięknie prezentuje się tu Najwyższy Porządek.Więcej prac artysty można obejrzeć na jego Istagramie.
KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Porównanie scen ze starej i nowej trylogii

2015-09-11 15:56:01 vimeo

Niejaki Pablo Fernandez Eyre stworzył krótki film, przedstawiający podobieństwa między starą a nową trylogią. Są to ujęcia, które pokazują, jak Lucas czerpał inspiracje do epizodów I-III z ich "starszych braci". Muzyka to utwór "Experience" autorstwa Ludovicio Einaudiego.

Star Wars Poetry from whoispablo on Vimeo.
KOMENTARZE (13)

Twórczość fanów

Star Wars Legends: Legacy of the Force

2015-09-06 22:10:40 YouTube

Pomimo istnienia Nowego Kanonu oraz Kanonu Legend wielu fanów wciąż czerpie inspiracje właśnie z elementów "starego EU". Najlepszym przykładem może być powstanie poniższego fanfilmu, który powstał na podstawie ostatniej części książkowego cyklu "Dziedzictwa Mocy", czyli Niezwyciężonego.

Poniżej prezentujemy wspomniany fanfilm, w którym możemy zobaczyć końcówkę historii opisanej w wyżej wspomnianej książce. Odradzamy to osobom, które jeszcze nie jej nie czytały, gdyż występują tutaj ogromne spoilery dotyczące zakończenia całego cyklu.

"Jaina Solo musi zmierzyć się ze swoim bratem Jacenem, który nazywa sam siebie Darthem Caedusem, aby zakończyć jego rządy i przywrócić pokój w galaktyce."


KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Fanowski Trailer Epizodu VII

2015-09-06 14:15:46 CBM

Premiera Gwiezdnych Wojen Epizodu VII Przebudzenia Mocy odbędzie się na świecie już 18 grudnia tego roku. Dzięki akcji fanów w Polsce również tego samego będzie można obejrzeć film w kinach w naszym kraju (pierwotnie premiera miała nastąpić tydzień później - 25 grudnia).
W oczekiwaniu na pierwszy trailer Przebudzenia Mocy, w sieci pojawił się fanowski zwiastun. Stanowi połączenie obu teaserów. Wkomponowano do niego również najnowsze sceny, jakie ukazały się w sieci.
Fanowski trailer prezentujemy poniżej.


KOMENTARZE (7)
Loading..