TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

"The Old Republic: Rescue Mission" - fan film

2016-01-24 03:07:40 YouTube

Mimo kasacji starego porządku kanonu, fani nadal tworzą własne projekty oparte na Expanded Universe. Tym razem mamy coś dla fanów serii "Knights of the Old Republic". Pod koniec października ubiegłego roku, w internecie opublikowano fan film "The Old Republic: Rescue Mission". Fabuła obrazu skupia się na losach Twi'lekanki Mission i Revana, a ujrzymy w nim również Mandalorian, Jedi i republikański oddział wojskowy. Akcja fan filmu rozgrywa się pomiędzy grą KotOR a powieścią Drew Karpyshyna "The Old Republic: Revan". Film kręcono w Melbourne w Australii.


KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Plakaty wzorowane na klasycznej trylogii

2016-01-22 23:54:41 ufunk.net

W ubiegłym roku, artysta Andy Fairhurst udostępnił w sieci swoje prace wzorowane na kultowych filmach. Nie mogło wśród nich oczywiście zabraknąć plakatów do epizodów z klasycznej trylogii.


KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

"Rebel Scum" - fan film

2016-01-17 15:59:59 bloodbrothercinema.com

Parę dni temu w internecie odbyła się premiera fan filmu "Rebel Scum", przedstawiający losy jednego z rebelianckich pilotów w czasie bitwy o Hoth. Za produkcję odpowiada niezależne studio Blood Brother Cinema, a film kręcono przez dwa miesiące na lodowcu Athabasca w kanadyjskiej prowincji Alberta, przy temperaturze -30 °C. Na stronie studia można zobaczyć materiały z planu zdjęciowego.


KOMENTARZE (14)

Twórczość fanów

"Baby, It's Cold Outside" czyli o temperaturze na Hoth...

2016-01-10 02:08:57 YouTube

"Baby, It's Cold Outside" to znana "zimowa" piosenka napisana w 1944 roku przez Franka Loessera. Utwór przez lata doczekał się wielu wersji śpiewanych przez różnych wykonawców (znaleźli się wśród nich m.in.: Dean Martin, Bing Crosby, Doris Day, Rod Stewart, Dolly Parton, Tom Jones, Michael Bublé), a także rozlicznych przeróbek.
Poniżej prezentujemy dwie fanowskie gwiezdnowojenne wersje tej piosenki. W pierwszej Han próbuje zatrzymać Leię na pokładzie Sokoła, a w drugiej to księżniczka nie chce wypuści przemytnika z bazy na Hoth. Jeśli ktoś chce posłuchać oryginalnych słów do piosenki niech wybierze którąś z wersji dostępnych w tym miejscu.

"Leia, It's Cold Outside" śpiewa Liz Tailor
"Baby It's Cold Outside" (Hoth Version) śpiewają Kirby Krackle i The Doubleclicks
A na deser Daisy Ridley i Oscar Isaac wykonujący ten zimowy szlagier.


KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Fanowski trailer "Przebudzenia Mocy"

2016-01-03 16:46:49 Stopklatka

Gwiezdne Wojny zawsze inspirowały fanów do tworzenia własnych opowiadań, grafik czy filmików. Jak można się spodziewać w przypadku nowego filmu sytuacja jest podobna. Poniżej znajdziecie, opublikowany kilka dni temu, fanowski trailer "Przebudzenia Mocy". Przerobiona została scena po scenie, z oryginalnego trailera, przy użyciu środków które były w zasięgu finansowym jego twórców. Zachęcamy do obejrzenia filmiku!


KOMENTARZE (10)
Loading..