TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Pokemony i „Gwiezdne Wojny”

2016-08-22 21:51:56

Obecnie na świecie, choć nie całym, tryumfy święci gra „Pokemon Go”, a wraz z nią nastała na nowo moda na Pokemony. Niejako w tę modę wpisuje się najnowsze dzieło, nieznanego artysty, które ma udawać zdjęcie prawdziwej figurki. Bootlega, czyli podróbki, czegoś określanego jako „Poke Wars”. Figurka to Bulba Fett. Cóż, tak właśnie mogłoby wyglądać skrzyżowanie Pokemonów i „Gwiezdnych Wojen”, gdyby do niego doszło. Kilka przykładowych sztuk można było kupić na ostatnim Comic-Conie, ale bardziej jako rękodzieło, niż oficjalną produkcję.


KOMENTARZE (18)

Twórczość fanów

Fanowski zwiastun „Kenobi: A Star Wars Story”

2016-08-20 09:21:30

Choć Ewan McGregor bardzo chciałby wystąpić w solowym filmie o Kenobim, bo jak sam twierdzi fani tego od niego oczekują, na razie nic w temacie nie słychać.

Fani jednak chcieliby coś dostać. Jeden z nich, Rich Williamson przygotował nawet zwiastun filmu „Kenobi: A Star Wars Story”. Bazuje on na ujęciach z „Gwiezdnych Wojen” oraz film „Last Days in the Desert” o Jezusie Chrystusie kuszonym na pustyni przez Szatana. McGregor wciela się w obie te role. W Polsce film był wyświetlany jedynie podczas festiwalu Transatlantyk.

Kenobi: A Star Wars Story Teaser from Rich Williamson on Vimeo.


Niestety informacji o czym będą kolejne Antologie na razie nie ma. Oficjalnie wiemy o planach Gwiazdy Śmierci, Hanie Solo, a nieoficjalnie jeszcze o Bobie Fetcie. Co dalej, zobaczymy. Może faktycznie Kenobi?

Temat na forum
KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

B.Fett, Massive AT-AT i Solos

2016-08-17 18:28:10 theawesomedaily.com

Fani prześcigają się w pomysłach w tworzeniu prac inspirowanymi Gwiezdnymi Wojnami. Niejaki Steven Martin Lear, kierownik sklepu muzycznego oraz hobbystyczny twórca memów, stworzył serię pseudo-okładek, opartych na projektach okładek prawdziwych albumów muzycznych takich artystów jak Prince, Nirvana, David Bowie czy Pink Floyd. Jak widać po załączonych grafiach, możliwości kreacji jest wiele.Więcej na mygeekheart.com
KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Polskie fanowskie plakaty do "Łotra 1"

2016-08-02 18:35:10 Kaminski Art

Premiera najnowszego filmu z uniwersum Gwiezdnych Wojen zbliża się coraz większymi krokami. Z tej okazji mamy przyjemność zaprezentować Wam kilka fanowskich plakatów nawiązującuch od "Łotra 1" autorsta Kaminski Art. Poniżej kilka wybranych prac:Wszystkim, którym spodobały się powyższe prace odsyłamy na profil na Facebooku, gdzie można znaleźć wiele różnych plakatów. Większość z nich jest filmowa, jednak znajdzie się też kilka prac nawiązującyh do wydarzen sportowych.

Kaminski Art na Facebooku

KOMENTARZE (6)
Loading..