TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Fan Prequeli kontra fan Sequeli

2022-10-30 15:17:23 YouTube

Premiera Sequeli sprawiła, że wielu fanów bardziej doceniło Prequele. I podczas gdy Oryginalna Trylogia nie wywołuje większych sporów wśród fanów, to dwie które powstały po niej, już tak.
Kiedy dochodzi do konfrontacji zwolenników tych dwóch trylogii to fani generalnie mają do dyspozycji argumenty, ewentualnie wyzwiska. Co by się jednak stało gdyby dać im miecze świetlne?
Odpowiedź na to pytanie możemy obejrzeć w poniższej produkcji, którą znajdziecie na youtubowym kanale braci Macfarlane.


KOMENTARZE (8)

Twórczość fanów

Deska do krojenia w kształcie „Sokoła Millennium”

2022-10-27 21:57:23

Coś dla fanów lubiących przesiadywać w kuchni. Jest tam już pewnie sporo różnych gadżetów, ale można dodać kolejny. Deskę do krojenia w kształcie „Sokoła Millennium”. Jest dostępna na Etsy, zrobiona z drewna i kosztuje jakieś 280 PLN. Niestety wysyłka jest dość droga. Twórcy pochodzą z Litwy i na razie w swojej ofercie koncentrują się na innych produktach z drewna, bez specjalnego wchodzenia w gwiezdno-wojenne gadżety.


KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Upiekli Hana Solo...

2022-10-18 16:43:57

W Kalifornii jest niewielka, rodzinna piekarnia, prowadzona przez matkę z córką - Catherine i Hanalee Pervin. Raz na jakiś czas starają się one sprawić, by o ich biznesie było głośno, robiąc coś niesamowitego. Upiekły więc Hana Solo, a dokładniej zrobiły ciasto przedstawiające Hana Solo w karobonicie, w naturalnej wielkości. Na wszelki wypadek dzieło nazwali Pan Solo, żeby Disney się do nich nie doczepił o tantiemy. Dorobili też historię o dostarczeniu Pana do Javy Hutta.Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie piekarni. Podobno wcześniej upiekły też coś związanego z „The Mandalorian”. Natomiast na razie nie wiadomo, co się stanie z tym nietypowym chlebem.
KOMENTARZE (3)
Loading..