Wojny Klonów

Clone Wars – mały raport w programie TV

Rebelscum.com
7


W najnowszym programie TV w USA o nazwie „Insider” pojawił się krótki raport na temat serialu Wojny Klonów . Z ciekawszych rzeczy można wymienić to, że zobaczymy kapitalne walki podwodne oraz nie ujrzymy żadnych miłosnych scen z Anakinem i Padme.
Jeszcze trochę ponad tydzień do emisji Wojen Klonów w naszej stacji Cartoon Network. Dla przypomnienia będzie to 10 listopada (poniedziałek) o godzinie 19:30 i 20:20.

Krótkie info o drugiej serii Clone Wars

TFN
9

Gdy na oficjalnej ruszyła sekcja poświęcona Wojnom Klonów, nie mogło tam zabraknąć informacji o serialu. Cześć z nich niestety szybko zniknęła, w tym krótki opis odcinków z drugiej serii Clone Wars. Oto ten spis:
Spoiler, w tym także do E3
11 – Anakin ściga Asajj Ventress, a bitwa przenosi się na ulice Muunilist.
12 – Mace Windu walczy na Dantooine, stawia czoło potężnym czołgom.
13 – Mace walczy przeciw droidom na Dantooine, tym razem bez miecza.
14 – Barrissa i Luminara bronią planetę Ilum przed droidami, które chcą ją zaminować.
15 – Yoda, Padme, R2-D2 i C-3PO lecą na Ilum. Yoda będzie walczyć z droidami minującymi.
16 – Padme i droidy idą szukać Yody. Po bitwie z droidami, Yoda pojawia się wraz z innymi Jedi.
17 – Anakin ścigający Ventress przybywa na Yavin 4. Przybywają tam także szturmowcy klony, a statek Anakina zostaje zniszczony.
18 – Anakin walczy w dżungli Yavinu z Asajj Ventress.
19 – Anakin walczy z Ventress na szczycie świątyni Massassaich na Yavinie. Pokonuje ją.
20 – Grievous walczy z Jedi.
(koniec spoilera). Drugą serię zobaczymy na wiosnę. A już niedługo rozpocznie się emisja pierwszej serii.

Jak obejrzeć Wojny Klonów ?

StarWars.com
13

Dla zalogowanych na Hyperspace:

20 minut po wyemitowaniu serialu w Cartoon Network USA, będzie on dostępny w formacie quick time w wysokiej rozdzielczości. Będzie także wersja z komentarzami twórcy serii czyli Genndym Tartakovskym.


Dla NIEzalogowanych na Hyperspace:

Dzień po emisji serialu w Cartoon Network USA, przez czas ograniczony, będzie możliwość ściągnięcia z oficjalnej każdego serialu w słabej rozdzielczości. Jedynie dla zalogowanych ludzi z USA :(. Mimo wszystko na CartoonNetwork.com będzie można ściągnąć każdy odcinek ale z komentarzami Genndy`iego Tartakovsky`iego.

Clone Wars na oficjalnej

StarWars.Com
3

Na oficjalnej została stworzona podstrona o serialu Clone Wars. Znajdziemy tam kompletna chronologię, która podaje wprost, iż Epizod III będzie się dział 19 lat przed ANH, a nie 20 jak wcześniej się zarzekano. Znajdziemy tam też bogaty opis planet i postaci, a także książek i komiksów, oraz daty emisji serialu w USA, a także wygaszacz ekranu i odsyłacz do gry nawiązującej do serialu.

Gra z Wojen Klonów

CartoonNetwork.com
21

Na stronie Clone Wars ukazała się gra nawiązująca do owego serialu, który już 10 listopada na stacji Cartoon Network. W grze mamy możliwość wyboru między dwiema rozgrywkami, które są do siebie podobne. Jeżeli chcecie zagrać po Ciemnej Stronie to zapraszam tutaj, a jeśli po Jasnej to wejdźcie w ten link.

Życze miłej zabawy

Nowy zwiastun Clone Wars !!! - UPDATE 2

TFN
16


Na stacji Cartoon Network w USA puszczany jest już kolejny zwiastun Wojen Klonów. Na TFN ukazał się jego rip, który nie jest cały :( ( ale troche zajmuje, bo ponad 4,5 MB). Możecie go ściągnąć tutaj albo tutaj.


//////// UPDATE \\\\\\\\


Niedawno ukazał się pełny drugi zwiastun serialu Clone Wars, który trwa 31 sekundy. (czyli o 3 dłużej niż ten, który pojawił się kilka dni temu)
Dostępne są 2 wersje:
- Divx (2.8MB)
- WMV (0.9mb)


//////// UPDATE 2 \\\\\\\\


Na polskiej stacji Cartoon Network jest już emitowany pierwszy zwiastun Wojen Klonów. Muzyka i odgłosy są zagłuszane przez polskiego lektora.

Clone Wars w Polsce

Cartoon Network
15

Oto informacja jaką otrzymaliśmy:

CLONE WARS NOWA KRESKÓWKA
Poniedziałek-piątek od 10 listopada godz. 19:30 i 20:20
Sobota godz. 14:00
Niedziela godz. 13:00


Nowość! Na antenie Cartoon Network pojawi się dwadzieścia animowanych odcinków Gwiezdnych Wojen. Pierwszych dziesięć pojawi się w listopadzie 2003r, natomiast dziesięć kolejnych zadebiutuje wiosną 2004r. Nowa animacja będzie emitowana od poniedziałku 10 listopada o godz. 20:00, tuż przed nowymi odcinkami innych seriali. Każdy z trwających od dwóch do trzech minut odcinków będzie prezentowany wyłącznie w Cartoon Network.

Składająca się w sumie z dwudziestu krótkich odcinków animowana saga podejmuje opowieść w miejscu, w którym kończy się akcja filmu fabularnego Gwiezdne Wojny: Część II Atak Klonów – ukazuje więc początek Wojen Klonów, burzliwej wojny domowej, w której stara Republika staje do walki z potężnym ruchem buntowników, dowodzonym przez siły zła.

Clone Wars w Wielkiej Brytanii

Rebelscum.com
24

Na Rebelscum.com ukazała się reklama, potwierdzająca emisje Wojen Klonów w brytyjskim Cartoon Network, sekcji Toonami. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć już 10 listopada o godzinie 16:00. Dla przypomnienia u nas Wojny Klonów zostaną wyemitowane tego samego dnia ale o godzinie 20:00.

Entertaiment Weekly o Clone Wars

TFN
3

W magazynie Entertaiment Weekly znalazł się krótki artykuł o serialu Clone Wars. Z ciekawostek, które się tam znalazły, należy wymienić między innymi, iż sam Lucas, wraz ze swym kilkuletnim synem, obejrzeli już całą kreskówkę i bardzo im się to podobało. Cześć rzeczy w akcji, było obligatoryjnym zadaniem dla zespołu Tartakovsky’ego, w tym np. postać Asajj Ventress. Oczywiście nad wszystkim i tak pieczę trzymali spece z Lucasfilmu, po to, by fani nie poczuli się nagle czymś urażeni. Jednak najciekawsze są skany tego artykułu, które zamieszczamy poniżej.

Warto dodać, że serial Clone Wars pojawi się w Australii i Japonii 10 listopada, czyli tak samo jak u nas.

Corey Burton o Hrabim Dooku w Clone Wars

TFN
9

Na brazylijskiej stronie Jedi Liblary pojawił się wywiad z Coreyem Burtonem, aktorem który użyczy głosu postaci Hrabieg Dooku w serialu Clone Wars. Zapytany co czuje stając się częścią sagi, stwierdził, że bardzo się cieszy, choć nowe filmy nie wzbudzają już w nim tyle emocji co stare, ale związać się z Gwiezdnymi Wojnami to wciąż wielkie przeżycie, zwłaszcza gdy jest to tak potężna postać jak hrabia Dooku. No i trzeba zmierzyć się ze wspaniałym głosem Christophera Lee. Drugie pytanie dotyczyło jaki będzie głos Dooku; Corey przyznał, że wsłuchiwał się w kwestie hrabiego. I choć jego głos nie brzmi dokładnie tak samo jak Lee, to będzie próbował naśladować sam sposób mówienia, tak by wszyscy czuli, że to ta sama postać. Corey w postać Dooku wciela się nie tylko w serialu Clone Wars, ale także w grach komputerowych. Oczywiście w wersjach angielskich. U nas wszystko wskazuje na to, że Clone Wars będzie z dubbingiem, pod warunkiem, że będzie tam dużo mówienia.

Fanowski trailer...

TFN
9

Tutaj zamieszczony został fanowski trailer kreskówki Clone Wars. Bardzo ładnie wykonany, a rysunki autora-fana są niemal identyczne z tymi, które zobaczymy w samym serialu na Cartoon Network. Polecamy obejrzenie.

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.