Wojny Klonów

Obsada Clone Wars

StarWars.Com
5

Na forum oficjalnej można znaleźć informację, że jedynym aktorem, który zagrał w prequelach, który ma się pojawiać w serialu Clone Wars będzie Anthony Daniels. Daniels użyczy głosu C-3PO, co robił nie tylko we wszystkich filmach w serii, ale też w serialu Droids. Pozostałe role mają być obsadzone przez innych aktorów.

Cartoon Network: Clone Wars

JediNet + oficjalna
11

Na Comic-Con zaprezentowano fragmenty serialu Clone Wars, który pojawi się jesienią w telewizji Cartoon Network. Ponownie zaprezentowano skończony pierwszy odcinek, z roboczą ścieżką dźwiękową. W epizodzie tym pojawią się Yoda, Obi-wan, Palpatine, Kit Fisto, Dooku i wielu innych. Zaprezentowano też kilka paneli ze szkicami użytymi przez Genndy Tartakovsky'ego,

Pierwsze dziesięć odcinków będzie dostępnych w USA od 7 listopada o godzinie 20:00 na Cartoon Network oraz także na Hyperspace.

Kilka planów ze scematami:

Będzie też dostępna wersja komiksowa serialu - więcej >>>.

Promocja Clone Wars

StarWars.Com
10

Choć główna promocja serialu Clone Wars dopiero zacznie się jesienią, kiedy to będzie można na Hyperspace obejrzeć pierwsze fragmenty, a także unikalny materiał. Ale na targach Comic-Con 2003 będzie można dostać unikalny plakat serialu. Jedyny warunek, to prenumerata Hyperspace i obecność na targach. Plakat ten prezentujemy obok.

Pierwszy odcinek Clone Wars trafia w ręce Cartoon Network

TFN
15

Mark Lazarus, przewodniczący Turner Entertaiment Group, która nadzoruje Cartoon Network wraz ze swoimi współpracownikami i dziennikarzami mieli okazję zobaczyć pierwszy odcinek serialu „Clone Wars”. O ile była to animacja skończona, o tyle sam dźwięk i muzyka wciąż są w wersji roboczej. Lazarus stwierdził, iż są oni bardzo zadowoleni z wyniku tego eksperymentu.
Przedstawiony fragment składał się z kilku imponujących bitew, a także sceny w której Najwyższy Kanclerz Palpatine przydziela Anakinowi regiment szturmowców klonów, co nie podoba się Yodzie i Obi-wanowi. Natomiast w scenie, gdzie maszerują szturmowcy klony, słychać wyraźnie marsz Imperialny. Niestety nie wiadomo, czy pozostanie on także w wersji ostatecznej.
Choć postaci narysowane przez Tartakovsky’ego bardzo przypominają te widziane w filmie, to wciąż zachowują charakterystyczną kreskę artysty.
„Clone Wars” będzie kontynuować historię rozpoczętą w AOTC, jednak nie wiadomo, czy wątki, które zapoczątkuje będą istniały w trzecim Epizodzie (coś ala Animatrix). Lazarus stwierdził natomiast, że ten serial może być początkiem długotrwałej współpracy między Cartoon Network a Lucasfilm.
Więcej o serialu piszemy tutaj.

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.