Wojny Klonów

Cartoon Network poprawia swoje wyniki

redakcja Cartoon Network i Wirtualnemedia.pl
3

Według ostatnich danych AGB Polska, Cartoon Network prowadził w sierpniu wśród kanałów telewizji kablowo-satelitarnej, mając najwyższą oglądalność i udział w widowni w grupie wiekowej od 10 do 15 roku życia. W tym samym miesiącu odnotowano również rekordową liczbę odwiedzin na oficjalnej stronie internetowej tej telewizji, ponad 10,5 miliona odsłon.

- Tak imponujące wyniki są rezultatem ciągłego udoskonalania oferty programowej, połączonego z prowadzeniem akcji reklamowych i marketingowych. W sierpniu br. Cartoon Network osiągnął udział w widowni w wysokości 4,68% w grupie dzieci 10-15, co stanowi nie tylko wzrost o 110 % w porównaniu do sierpnia zeszłego roku, ale również rekordowy wynik kanału. W tym samym miesiącu Cartoon Network oglądało ponad 600 000 widzów w wieku 10-15 lat, co stanowi 43% dziecięcej widowni Cartoon Network - informuje CT.

Najbardziej popularne i najczęściej oglądane kreskówki Cartoon Network w grupie widzów 10-15 lat to: Atomówki, Laboratorium Dextera, Bliźniaki Cramp, Jetsonowie, Chojrak - tchórzliwy pies, He-Man, Ozzy i Drix, X Men: Ewolucja, Scooby Doo oraz Ed Edd i Eddy.


Warto również dodać, iż kreskówki Samurai Jack i Gwiezdne Wojny: Clone Wars, na ostatniej uroczystości wręczenia nagród EMMY, zdobyły główne nagrody w kategorii ‘Najlepszy program animowany’.

Wojny Klonów zdobywają nagrodę Emmy

StarWars.com
10

18 września odbędzie się rozdanie telewizyjnych nagród Emmy, ale już teraz można powiedzieć, że Wojny Klonów wygrały w kategori Najlepszy program animowany (dla programów godzinnych lub dłuższych). O samej nominacji można więcej przeczytać tutaj.

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.