Wojny Klonów

Wojny Klonów #14 w Polsce

TVP i Cartoonetwork
19

W nadchodzący weekend fani gwiezdnej sagi mogą spodziewać się kolejnej dawki Wojen Klonów.

Po trzytygodniowej przerwie do TVP 1 ponownie powraca serial. W niedzielny poranek 26 kwietnia o godzinie 9.50, zostanie wyemitowany czternasty odcinek pt. "Defenders of Peace". Więcej na temat tego odcinka możecie poczytać w tym miejscu.
Temat na forum.

Dodatkowo dzisiejszego wieczoru na polskim kanale Cartoon Network pojawi się kolejna część serialu, zaczynająca się o godz. 19.00. Powtórki będzie można obejrzeć w sobotę i niedzielę o godz. 11.00, oraz w poniedziałek o godz. 19.00. Dzisiejszy odcinek nosi tytuł "Dooku Captured".
Temat na forum.

The Clone Wars: Decoded

StarWars.com
26

Amerykańska stacja Cartoon Network przygotowała dla miłośników serialu "Wojny Klonów" specjalną niespodziankę na początek maja. Wtedy rozpocznie się emisja "The Clone Wars: Decoded". Jest to projekt, który polega na wyświetleniu wszystkich odcinków pierwszego sezonu serialu "The Clone Wars" w specjalnej wersji: podczas seansu będą pojawiać się specjalne pola z informacjami dotyczącymi wszystkiego co widać na ekranie, od ciekawostek na temat tła, po szczegóły życiorysów różnych postaci.
Jest to pierwszy tego typu projekt w Cartoon Network. Pierwszy odcinek "The Clone Wars: Decoded" zostanie wyświetlony 1 maja o 9 p.m. czasu ET, emisja ma trwać do jesieni i premiery drugiego sezonu serialu.

Wojny Klonów #13 w Polsce

TVP i Cartoonetwork
12

Oto kolejna cotygodniowa dawka Wojen Klonów.

W niedzielny poranek 5 kwietnia o godzinie 9.55, TVP 1 wyemituje trzynasty odcinek serialu Wojen Klonów pt. "Jedi Crash". Więcej na temat tego odcinka możecie poczytać w tym miejscu.
Temat na forum.

Dodatkowo dzisiejszego wieczoru na polskim kanale Cartoon Network pojawi się kolejna część serialu, zaczynająca się o godz. 19.00. Powtórki będzie można obejrzeć w sobotę i niedzielę o godz. 11.00, oraz w poniedziałek o godz. 19.00. Dzisiejszy odcinek nosi tytuł "Bombad Jedi".
Temat na forum.

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.