Wojny Klonów

Drugi sezon ''Wojen Klonów'' startuje w październiku

StarWars.com
33

Jak zapewne wiecie na tegorocznym Comic-conie zapowiedziano drugi sezon serialu "Wojny Klonów" obiecując więcej mroku, więcej akcji, a przede wszystkim skupienie się na wielu postaciach łowcach nagród. Tam też zaprezentowano zwiastun drugiego sezonu, który obejrzeć można w tym miejscu.

Dziś zapowiedziano oficjalnie datę premiery drugiego sezonu. Specjalny godzinny pokaz, który będzie startem drugiego sezonu "The Clone Wars" odbędzie się na amerykańskim Cartoon Network 2 października o godzinie 8.00 czasu pacyficznego. W tej chwili nie jest do końca pewne czy tego wieczoru zaprezentowane zostaną dwa nowe odcinki, czy odcinek "Hostage Crisis" i premierowy odcinek drugiego sezonu.

Jak obiecuje Lucasfilm na łamach oficjalnej: Zaciekłe bitwy, rozbudowane fabuły i przełomowa animacja wznosi się na wyższy poziom w "Star Wars: The Clone Wars - Rise of the Bounty Hunters". Życie Jedi staje się coraz trudniejsze kiedy sekretne i zakazane związki wychodzą na jaw, a nowe grupy niecnych złoczyńców pojawiają się aby skorzystać z zamieszania wojny. Drugi sezon wprowadza tych bezprawnych łotrów do walki przeciwko rzeszom nowych postaci, miejsc i stworów. Stworzone na tle spektakularnego uniwersum Gwiezdnych Wojen, Wojny Klonów są jeszcze większe, śmielsze i intensywniejsze niż kiedykolwiek.

Temat na forum.

Jedi Song

TheForce.Net
38

Na stronie CartoonNetwork.com zamieszczona została nowa przedłużona wersja spotu telewizyjnego promującego drugi sezon serialu „The Clone Wars”. O jego pierwotnej wersji pisaliśmy w tym newsie. Dłuższy „Rise of Bounty Hunters” liczy 30 sekund a „stary” nieco ponad 15. Nie widać na nim niestety nic nowego, jest on po prostu spokojniejszą wersją poprzedniego spotu. Znajdziecie go tutaj w dziale video na stronie CartoonNetwork.com.

Nowością jest oryginalny utwór muzyczny zatytułowany Jedi Song, który dodany został na CartoonNetwork.com razem z dłuższym „Rise of Bounty Hunters”. Jest on z pewnością intrygującą formą promowania Wojen Klonów 3D. „Teledysk” jest kompilacją fragmentów pierwszego sezonu „The Clone Wars” połączonych z brawurową grą na gitarze świetlnej rockmana w serialowym stroju Obi-Wana Kenobiego. Klip trwa 2 minuty i 13 sekund, jego youtubowa wersja dostępna jest poniżej:
Temat na forum

Zwiastun "Rise of the Bounty Hunters"

Cartoon Network
22

Na oficjalnej stronie kanału Cartoon Network ukazał się krótki, promocyjny zwiastun drugiego sezonu The Clone Wars, zatytułowany "Rise of the Bounty Hunters", w którym zobaczymy między innymi znanych już łowców, np. Cada Bane'a, Aurrę Sing i Bosska, a także zupełnie nowych.

Dla tych, którzy nie mają możliwości obejrzenia go na stronie, prezentujemy wersję z YouTube:Temat na forum

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.