TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Twórcy o dwóch odcinkach nowego sezonu TCW

2009-09-30 20:43:41 StarWars.com

Nadeszła najwyższa pora zacząć zapoznawać się z przemyśleniami twórców na temat drugiego sezonu "Wojen Klonów". Oni co tydzień opowiedzą nam o tym co wymyślili w konkretnym odcinku, dlaczego pokazują to tak, a nie inaczej i czy podoba im się to co robią. A już w ten piątek w amerykańskim Cartoon Network wyemitowane zostaną dwa premierowe odcinki serialu: "Holocron Heist" i "Cargo of Doom". Motywem przewodnim drugiego sezonu będą łowcy nagród, a głównym adwersarzem naszych bohaterów będzie złowrogi Cad Bane i to na jego temat wypowiedzieli się najważniejsi twórcy "The Clone Wars": George Lucas i Dave Filoni.

Holocron Heist i Cargo of Doom

Po raz pierwszy zaprezentowany publiczności w wybuchowym finale pierwszego sezonu, Cad Bane powraca, żeby siać szkodę i zniszczenie, w dodatku w samym sercu Republiki. Wynajęty, żeby przedostać się do Świątyni Jedi i wykraść drogocenny Holokron - starożytne urządzenie zawierające sekrety Jedi - nie da się zatrzymać przez nikogo. Lecz kiedy Ahsoka dostaje karną służbę strażniczą w Bibliotece Jedi za niewykonanie rozkazów, jej pozornie nudne zadanie prowadzi ją prosto na ścieżkę Bane'a...

Jak obiecuje Dave Filoni: "Jeżeli widzieliście finał poprzedniego sezonu, to wiecie, że Cad nie ma problemu z wkroczeniem prosto do jaskini lwa. Jest zuchwały i nie czuje strachu, a to spowoduje naprawdę sporo kłopotów dla Jedi. Te odcinki dobrze przypominają o duchu przygody, który zawsze kochałem w Gwiezdnych Wojnach. Gdzieś na zewnątrz toczy się wielka wojna ale oglądany przez nas konflikt jest dużo bardziej kameralny i osobisty. Kiedy dorzucisz kogoś takiego jak Cad do tej mieszanki, wtedy stawki się podnoszą. To jest intensywne i naprawdę zabawne."

Postać Bane'a pozwoliła ekipie "The Clone Wars" na przypomnienie sobie ich miłości do oryginalnych filmów, a to dzięki temu, że korzenie pomysłu na postać Bane'a sięgają pierwotnej wizji Star Wars. Jak opowiada sam Twórca – George Lucas: "Ten pomysł tak naprawdę pojawił się już bardzo dawno temu, przy pierwszym filmie, który czerpał inspiracje z wielu różnych gatunków, w tym westernów. Kiedy przyszła pora na wprowadzenie postaci bezlitosnego łowcy nagród do serialu ten koncept naturalnie pasował. On jest klasycznym rewolwerowcem, tajemniczym i bezwzględnym. To było częścią tematyki Gwiezdnych Wojen od samego początku."

Temat na forum
KOMENTARZE (19)

Wojny Klonów

Wywiady z twórcami ''Wojen Klonów'' na temat drugiego sezonu

2009-09-29 13:37:06 YouTube

W sieci pojawiły się dwa klipy zawierające wywiady z twórcami "The Clone Wars", w filmach wypowiadają się między innymi Dee Bradley Baker, Catherine Taber, Matt Lanter, czy Dave Filoni. Opowiadają o tym czego można się spodziewać po nowym sezonie TCW. Tradycyjnie zapowiadają, że będzie "więcej i jeszcze intensywniej", ale prócz wypowiedzi twórców można zobaczyć też wiele nowych scen z serialu:


Z kolei w tym miejscu można obejrzeć drugi klip, w którym twórcy rozwodzą się nad wartościami rodzinnymi, które promuje serial.

Ponadto w sieci pojawiły się też dwa zupełnie nowe fragmenty pierwszego odcinka drugiego sezonu: Holocron Heist. Wydaje się, że ze wszystkich opublikowanych klipów można już sobie zlepić cały odcinek.
- Pierwszy spot
- Drugi spot


Temat na forum
KOMENTARZE (19)

Wojny Klonów

Kampania promocyjna ''The Clone Wars'' trwa

2009-09-28 11:07:17 TheForce.Net

Premiera drugiego sezonu "The Clone Wars" nastąpi już w tym tygodniu, więc kampania promocyjna tego wydarzenia sięga zenitu. Fani z serwisu theForce.net zauważyli zupełnie nowy spot serialu :


Ponadto na YouTube pojawił się też krótki fragment drugiego odcinka: "Cargo of Doom". Przypominamy, że wszystkie pozostałe spoty można obejrzeć w tym miejscu.

Ale to nie koniec niezwykłych atrakcji. W wyniku zbrodni przeciwko Republice popełnionych przez Cada Bane'a na Coruscant, po całej galaktyce rozesłano takie listy gończe:


Temat na forum
KOMENTARZE (29)

Wojny Klonów

Szkice koncepcyjne z ''The Clone Wars''

2009-09-25 16:38:23 ShaakTi1138

Do premiery drugiego sezonu "The Clone Wars" w Stanach Zjednoczonych pozostało zaledwie kilka dni, a na niedawnej konferencji prasowej, o której pisaliśmy już tutaj, zaprezentowano dziennikarzom nowe szkice koncepcyjne związane z sezonem drugim. Serwis io9.com zamieścił je w swojej galerii:


Pełną galerię szkiców koncepcyjnych można obejrzeć tutaj i tutaj.

Na obrazach widać między innymi:
Spoiler:
*Nowe postaci, jak Cassie Cryar, Embo, Sugi i Seripas
*Planety: Felucia, Coruscant, Geonosis, Mustafar i Naboo
*Pojedynek Obi-Wana i Grievousa
*Bibliotekę w Świątyni Jedi
*Mandalorian
Koniec spoilera

Temat na forum
KOMENTARZE (8)

Wojny Klonów

Konferencja prasowa drugiego sezonu TCW

2009-09-24 15:08:47 StarWars.com

Wczoraj w Big Rock Ranch, czyli w siedzibie Lucasfilmu, odbyła się konferencja prasowa drugiego sezonu "Wojen Klonów". Przedstawiciele mediów mogli w miłej atmosferze, przy tak niezwykłych przekąskach jak: sałatka gungańska, pieczona Bantha, pizza palpatine’a, ciasteczka wookiego, czy ciastka w kształcie Cad Bane’a, oddać się radości robienia sobie zdjęć z klonami Republiki, oraz - tak - samym łowcą nagród Cad Banem.
Następnie reprezentanci prasy mieli szansę zobaczyć dłuższą zapowiedź filmową trzyodcinkowej opowieści, w której bohaterowie Republiki wracają na planetę Geonosis znaną z Ataku Klonów. Jak zapowiedział główny reżyser serialu Dave Filoni: "Przez te kilka odcinków zobaczymy relację Anakina z jego padawanką, czyli to co bardzo chętnie będę rozwijał jeszcze dalej w serialu. Ahsoka to jedna z największych serialowych zagadek, szczególnie jeśli jest się fanem Star Wars od długiego czasu. Początkowo ludzie mówili "Nie wiedziałem, że Anakin miał padawana", ale na to pytanie odpowiedzieliśmy w zeszłym roku. Teraz ludzie pytają "Dave co zmierzasz zrobić i co się w końcu stanie z tą dziewczyną?" Dzieci które ciągle spotykam są bardzo przejęte o Ahsokę, ponieważ nie ma jej w trzecim filmie, pytają "Dlaczego jej tam nie ma Dave?" Tego się dowiemy. Ja doskonale znam odpowiedź na to pytanie".


Po krótkim seansie do Filoniego dołączyli aktorzy: Ashley Eckstein (Ahsoka), Dee Bradley Baker (klony), James Arnold Taylor (Obi-Wan), oraz producent serialu Cary Silver. Sesję pytań i odpowiedzi zaczął Silver mówiąc: "Jesteśmy bardzo podekscytowani drugim sezonem. Jakość jest jeszcze lepsza. Jest szybszy, mądrzejszy, większy i lepszy. Pojawiło się wiele technik produkcyjnych, które wprowadziliśmy i udoskonaliliśmy, co pozwoliło nam produkować serial z jeszcze lepszą głębią i szczegółami, niż wcześniej. Wszyscy wciąż mówili jak dobry był sezon pierwszy, jak dobrze wyglądał, a ja wciąż powtarzam, nie widzieliście jeszcze wszystkiego".

Po tej wypowiedzi dziennikarze mogli zadawać pytania. Padło pytanie o kwestię kanonu i Expanded Universe. Odpowiedział Dave Filoni: "Kiedy pracujemy nad fabułami do odcinków i George przychodzi do mnie ze swoimi pomysłami - a ma ich tysiące - to jeżeli wiem, że jakiś pomysł przeczy mocno z materiałem, który był już wykorzystany w rozszerzonym uniwersum Star Wars, wtedy mu o tym mówię, czasem wyjaśniam mu co to było. I w tym momencie podejmujemy decyzję czy te nowe pomysły mają się pojawiać w serialu w całości, czy mają być tylko wspomniane, czy też musimy w jakiś sposób okrążyć ten temat, albo nawet mu zaprzeczyć. Jest to zatem zawsze rodzaj balansowania pomiędzy potrzebą opowiedzenia historii w jak najlepszy sposób, a pełnym respektowaniu pracy wielu twórczych osób, które pracowały nad EU. Ostatecznie jednak to są Gwiezdne Wojny George'a Lucasa. To jego filmy, a Star Wars istnieją zawsze najlepiej jako opowieści wizualne, dlatego staramy się to doświadczenie uczynić jak najlepszym, jak tylko potrafimy."

Ashley Eckstein zapytana o jej wiedzę na temat ostatecznych losów Ahsoki odpowiada: "Pytam o to tak często jak tylko się da [śmiech]. Ale tak naprawdę w tym momencie wolę tego nie wiedzieć, ponieważ wciąż jestem o to pytana, nieustannie, i póki co mogę szczerze odpowiedzieć, że nie wiem."

Dee Bradley Baker zapytany o sposób wykreowania różnych głosów dla klonów stwierdził: "Ja myślę o nich jak o identycznych bliźniakach, którzy choć wyglądają niemal dokładnie tak samo, ale dorastają i starzeją się na różnych planetach, pracują z innymi Jedi, więc ostatecznie są to zupełnie inaczej brzmiące osoby. Ponadto, z tego co rozumiem, wszyscy są hodowani osobno, a więc tam również jest szansa na różnorodność. Tak więc może zmienić się trochę ich akcent, czasem logika i styl sposobu rozwiązywania problemów mogą być bardzo różne. Jedna rzecz, o którą naprawdę mocno się staramy to odróżnianie się pomiędzy różnymi klonami."


James Arnold Taylor miał okazję opowiedzieć o nagrywaniu dialogów: "Zawsze jesteśmy razem, ogółem mówiąc. Jeżeli nie są to pojedyncze linie dialogów, jesteśmy zapraszani do studia nagraniowego wszyscy razem. Czasem może być tam jednocześnie nawet 12 osób. To pozwala nam grać role między sobą i myślę, że robi to naprawdę dużą róznicę."

Na koniec Dave Filoni opowiedział chwilę o starych i nowych postaciach w seialu: "Zawsze wracam do cytatu, który powiedział kiedyś George, kiedy pracował nad Zemstą Sithów. Miał wszystkie te fantastyczne postacie i nie dość czasu ekranowego dla nich wszystkich. Odkryłem, że często mamy ten sam problem przy Wojnach Klonów. Stworzyliśmy, jak uważam, świetne nowe postaci, takie jak Cad Bane, uwielbiam historie, w których występuje Plo Koon, czy Kit Fisto, oraz inni członkowie Rady Jedi. Ale jak można znaleźć czas w tych wszystkich odcinkach, żeby zmieścić tam wszystkich ciekawych bohaterów? Zobaczymy wiele postaci, które ujrzeliśmy już w sezonie pierwszym, ale dodaliśmy też kilka nowych. To znaczy wystarczy spojrzeć na łowców nagród - dodali do całego obrazu tyle koloru i smaku. To uwalnia widza od droidów bojowych i klonów, ale nam też daje olbrzymie nowe możliwości kreatywne".


Premiera drugiego sezonu nastąpi na amerykańskim kanale Cartoon Network 2 października wieczorem.

Spragnionych zwiastunów TCW odsyłamy tutaj i tutaj. Zapraszamy też do dyskusji o drugim sezonie na forum.
KOMENTARZE (42)

Wojny Klonów

Lucas i Filoni o nowym sezonie TCW

2009-09-22 23:57:18 StarWars.com

Do premiery drugiego sezonu "Wojen Klonów" został niecały tydzień, przypominamy, że zwiastun do nowego sezonu można obejrzeć w tym miejscu. Tymczasem przy okazji tej premiery na oficjalnej ukazał się krótki wywiad z głównymi twórcami serialu: Georgem Lucasem i Davem Filonim. Obaj panowie pokrótce wyjaśnili czego możemy się spodziewać po drugim sezonie i dlaczego serial będzie zachwycający:

P: Jakie niespodzianki czekają widzów podczas oglądania drugiego sezonu TCW ?

George Lucas: Pierwszy sezon był podobny do Nowej Nadziei, dość zabawny i prosty. W drugim skupimy się na historiach i dynamice postaci. Różnica będzie taka jak między Nową Nadzieją a Imperium Kontratakuje.

Dave Filoni: Nasi bohaterowie znajdują się w samym środku wojny a wydarzenia niekoniecznie idą po ich myśli, bardziej się komplikują. Jedi nie są żołnierzami, ale zostali zmuszeni do tej roli i odczuwają tego efekty. Każdy to odczuwa, a wrogowie mają w zanadrzu nowe sztuczki żeby utrudnić życie klonom i Jedi. Do tej pory widzieliśmy standardową wojnę, walkę na dwie strony. A teraz zobaczymy jeszcze jedną stronę, stanowiącą nowe zagrożenie. To łowcy nagród i najemnicy, którzy wykorzystują zamęt wojenny do osiągnięcia większych zysków. Są źli do szpiku kości i nie grają zgodnie z zasadami. Mieliśmy przykład takiego osobnika pod koniec 1 sezonu - był to Cad Bane, ale będzie ich więcej. Mają możliwości by pokonać Jedi i są w tym dobrzy. Rzeczy będą się mocno komplikować.

P: Czyli zobaczymy więcej Cada Bane'a?

DF: Tak, z całą pewnością. Jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Stanie się wielkim problemem dla Republiki. Postać ta to nawiązanie do oryginalnych filmów Star Wars. Opisywano je jako kosmiczne westerny, a Cad dobrze pasuje do takiej koncepcji. Jest tajemniczy, nie ma skrupułów. Zainspirowała nas postać grana przez Lee Van Cleefa w filmie "Dobry, Zły i Brzydki".

GL: Pomysł powstał przy pierwszym filmie, który czerpał inspirację z różnych gatunków filmowych, także westernów. Kiedy mieliśmy wprowadzić postać okrutnego łowcy nagród do TCW, to zaczęło pasować. Jest klasycznym rewolwerowcem - tajemniczym i bezlitosnym. To było częścią tematyki SW od początku.

DF: A jeśli przyjrzycie się bliżej, zauważycie, że osobnicy z gatunku Bane'a [Durosi, przyp. tłum.] pojawiają się w scenie z kantyny w epizodzie IV. Galaktyka jest wielka, ale to nie znaczy, że nie zobaczycie ras, które już się raz pojawiły. I nie powinniście oceniać całej rasy przez pryzmat jednej lub dwóch postaci z niej.

P: Co pokażecie w tym sezonie czego nie mogliście pokazać w pierwszym?

DF: W drugim sezonie wszystko będzie lepsze. Dużo się nauczyliśmy, więc możemy zrobić więcej. Więcej postaci, więcej akcji. To generalnie dużo większa skala. Kiedy spoglądam wstecz na to co zrobiliśmy w pierwszym sezonie, nie mogę uwierzyć, że to ta sama seria i ci sami producenci. Jesteśmy teraz w nowej galaktyce, z punktu widzenia produkcji. I to widać. Drugi sezon będzie czymś czego nie widzieliście dotychczas w TCW i czego nie zobaczycie w telewizji.

GL: Nawet jeśli to seria puszczana co tydzień, nie traktuję tego jako projektu telewizyjnego. Traktuję to jako moje filmy. Mój proces tworzenia nie zmienia się dlatego, że to inne medium. Czerpiemy inspiracje z oryginalnych filmów, szkiców koncepcyjnych Ralpha McQuarriego - ale także z tego, co zainspirowało oryginalne filmy. Wprowadzamy różne gatunki, od westernów przez filmy wojenne do filmów japońskich, i włączamy je do TCW.

P: Czy publiczność może spodziewać się większej historii? Czy wydarzenia prowadzą do tych znanych z Zemsty Sithów?

DF: W pierwszym sezonie mieliśmy kilka samodzielnych odcinków, nie łączących się ze sobą, wymuszone to było przez nasze wewnętrzne procedury. Kiedy dochodziliśmy do sezonu drugiego, zdobyliśmy więcej pewności siebie z perspektywy produkcji. Ponadto, naturalna trajektoria postaci i konfliktów wymagała bliższego przyjrzenia się im. Wchodzimy w to teraz głębiej, szykując grunt pod naprawdę interesującą historię. Z drugiej strony, ciężko planować koniec serii, nie wiedząc ile ona potrwa. Żartujemy, że serial MASH trwał dłużej niż wojna w Korei, a jeśli będziemy kontynuować sezony, tak samo może być z TCW. Ale to dobry problem do zastanawiania się, jednocześnie jednak musimy zachować delikatną równowagę. Kiedy będziemy się wgłębiać w serię, będziemy kontynuować odkrywanie kolejnych "warstw" konfliktu i bohaterów. Wiemy wszyscy, jak kończą się Wojny Klonów, więc eksplorujemy aspekty, które nie były dotychczas pokazywane.

P: Star Wars zdobyły sobie już wiele pokoleń, a TCW najwyraźniej przyciąga nowe generacje fanów...niezależnych od filmów. Jak myślicie, dlaczego?

GL: Gwiezdne Wojny bazowały zawsze na klasycznych archetypach. W oryginalnej trylogii te archetypy były ustawione tak, że trafiały do publiczności z tamtego okresu, i miałem szczęście, że tak jest do dzisiaj. Z TCW jest podobnie - przesłanie i archetypy są takie same, ale skierowane do nowego pokolenia.

DF: Cóż, jest takie zdanie, które często powtarzamy: Star Wars jest wieczne.


Zapraszamy też dyskutowania o drugim sezonie na forum.
KOMENTARZE (39)

Wojny Klonów

Więcej Wojen Klonów

2009-09-21 21:00:00

Podczas ostatniego DragonConu, przy okazji panelu o Wojnach Klonów, Steve Sansweet wygadał dość ciekawą rzecz. Mianowicie fakt, że serial może być dłuższy niż zakładano. Początkowo mówiono o 100 odcinkach, mniej więcej po 25 na sezon, co by dało cztery sezony. Sam Sansweet stwierdził, że nic nie zostało przecież zapisane, a ponieważ serial sprzedaje się dobrze, on sam nalega, by go kontynuować dalej. I obiecał, że dostaniemy przynajmniej 100 odcinków. Dodał także, że bez problemów można wykroczyć ponad założone pierwotnie ramy. W sumie czemu by nie, skoro serial został przyjęty dość ciepło i rozruszał uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wojny Klonów są najlepiej ocenianą kreskówką (o ile można tu użyć tego słowa) w historii Cartoon Network. Pewnie wiele jeszcze zależy od tego, jak zostaną przyjęte Wojny Klonów na DVD / BD, ale tu raczej nikt nie spodziewa się słabego odzewu. Więc pewnie Lucasfilm i Warner Bros. nie będą chciały zabijać kury znoszącej złote jaja.
KOMENTARZE (0)

Wojny Klonów

Nowy mini filmik LEGO Star Wars

2009-09-21 18:31:58 LEGO.com

Z okazji premiery drugiego sezonu serialu „The Clone Wars”, która odbędzie się za 2 tygodnie – 2 października – na amerykańskim kanale Cartoon Network na stronie LEGO.com zamieszczono nowy filmik z udziałem klocków LEGO Star Wars. Filmik jest oczywiście elementem promocji serialu, w którą angażują się wszyscy „akcjonariusze” marki „The Clone Wars”.

Filmik jest zamkniętą historią dziejącą się w czasie wojen klonów, widać w nim wiele elementów zapożyczonych z filmów Star Wars i serialu „Wojny Klonów”. W oczy fabularnie rzucają się przede wszystkim dwa odcinki „The Clone Wars”: Downfall of the Droid i Duel of the Droids, w których to Anakin Skywalker i Ahsoka Tano poszukiwali zaginionego w bitwie kosmicznej R2-D2. W filmiku LEGO akcja mimo dużych podobieństw biegnie w zupełnie innym kierunku niż w serialu, choć obie historie łączy szczęśliwe zakończenie. Filmik jest również nawiązaniem do gry internetowej „Lego Star Wars: The Clone Wars: Quest for R2-D2”. Nie spoilerując więcej zapraszamy do oglądania!

nowy mini filmik „LEGO Star Wars”

KOMENTARZE (39)

Wojny Klonów

Co z ''Wojnami Klonów'' na DVD?

2009-09-18 12:20:51 świat dystrybucji DVD

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dystrybutora "Wojen Klonów", czyli Galapagos Polska, polskie wydanie serialu miało pojawić się w sklepach już na początku września. Tak się jednak nie stało, co więcej zapowiedzi wydań DVD zniknęły nawet ze strony internetowej dystrybutora.

Jednak uspokajamy czytelników: okazuje się, że polska premiera DVD nastąpi, została jednak przesunięta o ponad miesiąc. I tak "Wojny Klonów", czyli najprawdopodobniej dwie płyty DVD zawierające po pięć odcinków serialu, ukażą się w sklepach 23 października 2009.

Obok zamieszczamy okładkę polskiego wydania.

Temat na forum.
KOMENTARZE (19)

Wojny Klonów

''Wojny Klonów'' w polskiej telewizji

2009-09-15 18:35:25 program telewizyjny

Jak zapewne pamiętają wszyscy wierni telewidzowie na początku tego roku do polskiej telewizji dotarły "Wojny Klonów", najpierw pojawiły się w TVP 1, a po miesiącu również w Cartoon Network. Teraz po wakacyjnej przerwie i w nowym sezonie na wielu kanałach pojawiają się zupełnie nowe ramówki, dlatego warto sprawdzić gdzie teraz będzie można złapać Gwiezdne Wojny w polskiej telewizji.
Niestety jeśli chodzi o telewizję publiczną nie mamy dobrych wiadomości, obecnie TVP wstrzymała się z emisją serialu i absolutny brak odpowiedzi z ich strony sugeruje, że nie ma w planach jej wznowienia, ani zakupienia licencji na kontynuację.

Dużo weselej wygląda za to perspektywa "The Clone Wars" w polskim oddziale Cartoon Network, który przez wakacje powtarzał odcinki serialu, a obecnie emituje je w poniedziałki, wtorki i piątki o 19.00, oraz w soboty i niedziele o godz. 11.00. Dobra wiadomość jest taka, że w planach CN jest kontynuowanie emisji serialu z jeszcze większą intensywnością: od października serial będzie emitowany przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli o godzinie 11.00, oraz w poniedziałki, wtorki i piątki o 19.00. Ponadto źródła bliskie Cartoon Network przyznały, że bardzo możliwą datą premiery drugiego sezonu "Wojen Klonów" w polskiej telewizji będzie kwiecień 2010.

Naturalnie kiedy tylko poznamy więcej szczegółów na temat "Wojen Klonów" w polskiej telewizji natychmiast o tym poinformujemy.

Temat na forum.
KOMENTARZE (20)

Wojny Klonów

Spoty telewizyjne drugiego sezonu TCW

2009-09-14 15:06:51 ShaakTi1138 na forum

Już od ponad miesiąca drugi sezon "Wojen Klonów" jest silnie reklamowany na amerykańskim Cartoon Network, ale w ostatnich dniach ukazały się coraz konkretniejsze telewizyjne zapowiedzi:


Oraz kolejne krótkie spoty telewizyjne:
- Pierwszy spot
- Drugi spot

Update (Burzol - 14/09/2009 18.30)

TheForce.Net znalazł jeszcze dwa 15-sekundowe spoty zawierające nanosekundy nowych ujęć:
-Trzeci spot
-Czwarty spot

Reklamy przypominają widzom, że godzinna premiera drugiego sezonu "The Clone Wars" nastąpi 2 października.

Temat na forum.
KOMENTARZE (21)

Wojny Klonów

Kolejne filmiki z 2 sezonu TCW

2009-09-06 10:10:32 StarWars.com

Na łamach oficjalnej pojawiły się kolejne filmiki, reklamujące 2 sezon Wojen Klonów. Wystarczy wejść w ten link>>> i wpisać hasło: bounty hunter. Tym samym, zostanie odblokowany dostęp do trzech nowych filmików z TCW.

Dodatkowo możecie je ściągnąć z poniższych linków:
- Holocron Heist 1
- Holocron Heist 2
- Cargo Of Doom


Źródło alternatywne - YouTube:
- Holocron Heist 1
- Holocron Heist 2
- Cargo Of Doom
KOMENTARZE (25)

Wojny Klonów

Fragmenty 2 sezonu TCW - UPDATE

2009-09-03 09:01:14 IGN.com

W sieci pojawiły się dwa klipy z drugiego sezonu The Clone Wars. Oba filmiki trwają niecałą minutę.
Pierwszy prezentuje rozmowę Dartha Sidiousa z Cad`em Bane`m, dotyczącą wykradzenia holocronu ze Świątyni Jedi. Możecie go ściągnąć tutaj>>>.
W drugim klipie została ukazana akcja Jedi i klonów, przeciwko Separatystom. Dostępny jest on pod tym linkiem>>>.

Poniżej prezentujemy alternatywne źródło - YouTube:
- klip pierwszy
- klip drugi

Drugi sezon The Clone Wars startuje juz 2 października w USA. Po więcej informacji zapraszamy do działu Wojny Klonów.

Update (Burzol - 03/09/2009 17.15)

Serwis IGN.com prócz dwóch klipów zamieścił też kilka zdjęć z nowego sezonu:


Całą galerię serwisu IGN ze zdjęciami w dużej rozdzielczości można obejrzeć tutaj, zapraszamy też do naszej galerii serialu, która znajduje się w tym miejscu.

Temat na forum
KOMENTARZE (33)
Loading..