TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

TCW nominowane do nagrody NOW

2010-06-30 10:02:29 StarWars.com

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o nominacji TCW do Teen Choice Awards i nagrody TCA. Okazuje się, że “Wojny klonów” mogą również zdobyć nagrodę w konkursie NOW strony TV.com.

W kategorii „Najlepszy serial animowany” nominowane są również: „Futurama”, „Family Guy” i „Archer”. Podobnie jak w przypadku Teen Choice, w głosowaniu biorą udział internauci. Wystarczy zarejestrować się na tej stronie i oddać głos. Wśród innych kategorii znajdują się „Najsmutniejsze pożegnanie”, „Nastolatek sprawiający najwięcej kłopotów” albo „Najczęściej cytowana postać”. Do końca głosowania pozostało około 9 dni.


KOMENTARZE (17)

Wojny Klonów

Ashley Eckstein opowiada...

2010-06-29 09:58:20 Newsrama

Ponieważ powoli zbliżamy się do Celebration V, w Internecie powoli pojawia się więcej wiadomości dotyczących „The Clone Wars”. Ostatnio Ashley Eckstein wypowiedziała się na temat swojej postaci, czyli Ahsoki Tano.

Newsrama podaje, że dla Ahsoki nadejdą mroczne czasy. Będzie pewna sprawa z Ahsoką w sezonie trzecim, o której na razie nie wolno mi wspomnać, mówi Eckstein. Jednak związane jest to z tym, że staje się ona doroślejsza. W sezonie trzecim będzie też odpowiedzialna za więcej rzeczy. (…). Staje się coraz bardziej podobna do Anakina, co może być zarówno dobre, jak i złe. Zobaczymy.

W poniższym wideo Ashley opowiada również o TCW, ale też o fanach i kolekcji Her Universe.Ashley mówi, że przy nagrywaniu głosu Ahsoki do sezonu trzeciego musiała bardziej obniżyć ton, ponieważ Togrutanka już nie jest tym wesołym dzieckiem, które znamy z filmu kinowego. Aktorka powtarza też to, co mówiła wcześniej – że w najnowszej odsłonie TCW będzie więcej nawiązań do Starej Trylogii.

Zapraszamy do dyskusji na forum
KOMENTARZE (27)

Wojny Klonów

Nowy trailer 3 sezonu TCW

2010-06-25 12:44:15 YouTube

Niedawno do Sieci wyciekł nowy trailer 3 seoznu TCW. Był on nagrywany kamerą podczas Star Wars Weekends, dlatego jego jakość nie jest najlepsza. Zapewne bardzo szybko zniknie z czeluści Internetu, więc oglądajcie, póki jeszcze jest dostępny.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (36)

Wojny Klonów

TCW 2x12 w Polsce

2010-06-23 19:55:43 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network będziemy mieli okazję zobaczyć nowy odcinek drugiego sezonu „The Clone Wars”. Tym razem będzie to ”Spisek na Mandalore”. Poniżej znajdziecie opis odcinka i trailer. Możecie również odwiedzić dział „Wojen klonów” na stronie Cartoon Network.

Opis: Krążą pogłoski, że Księżniczka Satine z Mandalore potajemnie buduje armię Separatystów, łamiąc dane wcześniej przyrzeczenie neutralności. Mistrz Jedi Obi-Wan Kenobi rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. Satine gorąco zaprzecza plotkom, ale nagły atak Staraży Śmierci sprawia, że Obi-Wan przestaje jej wierzyć. Teraz wspólnie będą musieli stanąć przeciw Straży Śmierci, zanim ta wplącze Mandalorian w wojnę, w której nie chcą uczestniczyć.Przypominamy, że powtórki sezonu drugiego są emitowane we środy o 19:00. W tą niedzielę odbędzie się maraton z czerwcowymi odcinkami. A oto lista lipcowych odcinków:Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (13)

Wojny Klonów

TCW nominowane do Teen Choice Awards

2010-06-16 19:28:35 TCA.com

Nie tak dawno pisaliśmy o nominacji TCW do nagrody Television Critics Association. Dziś okazało się, że „Wojny klonów” będą się ubiegały o status najlepszego serialu animowanego w konkursie Teen Choice Awards. Impreza ta jest organizowana od 1999 roku i w głosowaniu biorą udział osoby od lat 14 do 19. W tym roku program będzie prowadziła Katy Perry.

Razem z TCW o miejsce na podium walczyć będą takie produkcje jak „American Dad”, „Family Guy”,” The Cleveland Show” i „South Park”. Aby móc zagłosować, wystarczy zarejestrować się na tej stronie. Warto zaznaczyć, że głos można oddać każdego dnia.
KOMENTARZE (6)

Wojny Klonów

TCW 2x11 w Polsce

2010-06-16 19:08:30 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network będziemy mieli okazję zobaczyć nowy odcinek drugiego sezonu „The Clone Wars”. Tym razem będzie to ”Zagubiony miecz”. Poniżej znajdziecie myśl, opis odcinka i trailer. Możecie również odwiedzić dział „Wojen klonów” na stronie Cartoon Network.

Myśl odcinka: Prosta droga nie zawsze jest najłatwiejsza.

Opis: Gdy miecz Ahsoki Tano zostaje skradziony, młoda padawanka wyrusza w pościg za złodziejem. Towarzyszy jej Tera Sinube, Jedi który jest ekspertem w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych i w odróżnieniu od Ahsoki jest rozwiązuje je bez zbędnych emocji. Śledztwo prowadzi ich do interesującego odkrycia – mieczem Ahsoki zainteresowanych jest więcej osób i przynajmniej jedna z nich nie zatrzyma się przed niczym by go zdobyć. Ahsoka musi odzyskać swój miecz, zanim będzie za późno.Przypominamy, że powtórki sezonu drugiego są emitowane we środy o 19:00. Maraton z odcinkami czerwcowymi odbędzie się natomiast 27 czerwca.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (6)

Wojny Klonów

Polskie wydanie DVD ''Wojen Klonów'' jesienią

2010-06-11 10:21:31 Galapagos films

Już niebawem minie rok odkąd mieliśmy cieszyć się polskim wydaniem na DVD serialu "Wojny Klonów". Niestety polski wydawca serialu, firma Galapagos, wciąż przekładała premierę na później, a ostatnia oficjalna planowana data wydania to okolice marca 2010, jednak i ta data się nie sprawdziła.

Dziś jednak udało nam się uzyskać oficjalne potwierdzenie, że 1 sezon serialu "Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów" zostanie wydany w Polsce jesienią tego roku. Szczegóły wydania dopiero zostaną ujawnione, jednak fani wreszcie mają na co czekać.

Temat na forum
KOMENTARZE (19)

Wojny Klonów

TCW 2x10 w Polsce

2010-06-09 20:03:47 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network będziemy mieli okazję zobaczyć nowy odcinek drugiego sezonu „The Clone Wars”. Tym razem będzie to ”Dezerter”. Poniżej znajdziecie myśl i opis odcinka. Możecie również odwiedzić dział „Wojen klonów” na stronie Cartoon Network.

Myś odcinka: By być prawym, trzeba być honorowym.

Opis odcinka: Kiedy Generał Grievous rozbił się na Saleucami, Obi-Wan, Cody i Rex postanowili go odszukać i pojmać. Podczas pościgu Rex zostaje poważnie ranny i towarzysze muszą go zostawić pod opieką miejscowej rodziny. Okazuje się, że ojciec rodziny – Cut Lawquane jest dezerterem, który uciekł z armii klonów. Honorowy Rex czuje pogardę dla Cuta, ale nagły atak droidów sprawia, że tych dwoje będzie musiało współdziałać. Wspólna walka nauczy ich wiele o sobie i o tym dlaczego klony walczą.

Przypominamy, że powtórki sezonu drugiego są emitowane we środy o 19:00. Maraton z odcinkami czerwcowymi odbędzie się natomiast 27 czerwca.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (9)

Wojny Klonów

Plotki o "The Clone Wars" #9

2010-06-09 19:41:12 Różne

Dziś po raz kolejny chcielibyśmy przedstawić Wam kolejne plotki dotyczące serialu animowanego „The Clone Wars”. Oczywiście pogłoski te mogą się sprawdzić, lub też nie.

Na początek prezentujemy informację, która ukazała się jakiś czas temu na stronie Animation Express. Zaprezentowany jest tam wywiad z Hether Brown, specjalistką od rekrutacji w Lucasfilm Singapore. Z rozmowy można się dowiedzieć, że studio pracuje nad ściśle tajnym filmem w technologii CGI. Oto, co ma jeszcze do powiedzenia pani Brown:

Mogę wam powiedzieć, że zespół pracuje teraz nad sezonem trzecim TCW (…). Nasz inny projekt jest ściśle tajny, ale należy do naszych największych – i właśnie dlatego potrzebujemy nowych ludzi.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy chodzi tu o film „The Clone Wars”, o którym pogłoski pojawiały się już kilkakrotnie (kliknijcie tu i tutaj), czy zupełnie nowy projekt, który nie będzie dotyczył TCW.

Drobna pogłoska pojawiła się na stronie Oficjalnej. W rozmowie z Ashley Eckstein aktorka powiedziała: Oczywiście nie wolno mi zdradzać za dużo, ale mogę powiedzieć, że w sezonie trzecim TCW zobaczymy więcej powiązań ze Starą Trylogią. Nie sprecyzowała, czy będzie chodziło o konkretne miejsca, czy postaci.

Kolejna przypuszczenie z pewnością ucieszy wielu fanów. W tym miejscu możecie zobaczyć najnowszą figurkę komandora Cody’ego w nowej zbroi – można więc ostrożnie założyć, że w sezonie trzecim klony nareszcie założą inny pancerz.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (16)

Wojny Klonów

"The Clone Wars" nominowane do nagrody TCA

2010-06-06 19:58:59 tvcriticts.org

Television Critics Association (Stowarzyszenie Krytyków Telewizyjnych) to grupa około dwustu amerykańskich i kanadyjskich dziennikarzy, którzy stawiają sobie za cel ocenianie programów nadawanych na małym ekranie. Za najlepsze, ich zdaniem, osiągnięcia w tej dziedzinie przyznają Nagrodę TCA. W konkursie jest 11 kategorii, a kolejne jego edycje odbywają się każdego lata. W tym roku, wśród nominowanych w kategorii „niezwykłe osiągnięcie w programach dla dzieci”, znalazł się serial „The Clone Wars”. Oto, jak przedstawia się pełna lista:

1.“Dinosaur Train” (PBS)
2. “iCarly” (Nickelodeon)
3. “Star Wars: The Clone Wars” (Cartoon Network)
4. “Word Girl” (PBS)
5. “Yo Gabba Gabba” (Nick Junior)

Wyniki zostaną ogłoszone 31 lipca. Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają typy TCA w innych kategoriach, to kliknijcie tutaj.
KOMENTARZE (37)

Wojny Klonów

TCW 2x09 w Polsce

2010-06-03 08:45:16 Cartoon Network

Już dziś, o 19:00 na polskim Cartoon Network będziemy mieli okazję zobaczyć nowy odcinek drugiego sezonu „The Clone Wars”. Tym razem będzie to ”Intryga Grievousa”. Poniżej znajdziecie myśl, opis odcinka i trailer. Możecie również odwiedzić dział „Wojen klonów” na stronie Cartoon Network.

Myś odcinka: Uważaj, abyś nie stał się tym, czego nienawidzisz.

Opis odcinka: Gdy flota Mistrza Jedi Eetha Kotha została zniszczona stał się on zakładnikiem Generała Grievousa, który torturował go, aby zwabić innych Jedi. Anakin, Obi-Wan i Adi Gallia obmyślili śmiały plan ocalenia towarzysza, który przewidywał także zgładzenie przywódcy Separatystów. Szybko jednak zrozumieli, że Generał ma własne plany związane z Jedi. Zobacz kto kogo przechytrzy i czy Jedi uda się ocalić Mistrza Kotha.Przypominamy, że powtórki sezonu drugiego są emitowane we środy o 19:00. Maraton z odcinkami czerwcowymi odbędzie się natomiast 27 czerwca.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (9)
Loading..