TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Plotki o "The Clone Wars" #30 - UPDATE

2012-05-30 17:12:23 Theforce.net

Ostatnio do sieci wypłynął skan pisma "Star Wars Insider", zawierający kilka istotnych informacji o nadchodzącym piątym sezonie serialu "The Clone Wars". Pierwsza i chyba najważniejsza z nich to tytuł pierwszego odcinka - "A War on Two Fronts". Zobaczymy go oczywiście tej jesieni.

Informacje z czasopisma potwierdzają parę faktów nad którymi dyskutowali fani od dwóch tygodni, to jest od pojawienia się trailera ze Star Wars Weekends. Swój debiut w serialu będzie miała planeta Onderon, znana choćby z komiksów "Opowieści Jedi" lub drugiej części "Knights of the Old Republic". Przy kreacji planety twórcy inspirowali się wyglądem starożytnego Rzymu, ale nie będziemy oglądać wyłącznie miast - odwiedzimy też dżungle.

Druga ważna wiadomość dotyczy postaci - poza Republiką i Separatystami są jeszcze organizacje przestępcze, dlatego w tym sezonie zobaczymy niesławne Czarne Słońce. Jak wiadomo ze zwiastuna, wróci też Hondo i Embo, wraz ze swoim towarzyszem, anoobą Marrokiem. Ważnym bohaterem okaże się R2-D2 - zgodnie ze wcześniejszymi słowami reżysera, koniec z pyłem wróżek. Mały droid ma znacznie przyczynić się do wysiłków wojennych Republiki. Skoro o bohaterach mowa, to Filoni zaznaczył tajemniczo, że niektóre z postaci stworzonych na potrzeby serialu "spotkają się ze swoim losem". Kto to będzie, przekonamy się za parę miesięcy.UPDATE

Okazuje się, że to nie wszystkie niespodzianki, które skrywa dla nas ten numer pisma, podaje on bowiem nie jeden, a aż siedem tytułów odcinków. Dodatkowo z wywiadu z Filonim można się dowiedzieć, że jeden z aktów będzie skupiony na Amidali. Pani senator do tej pory odnosiła sukcesy, lecz tym razem okaże się, że były to raczej pyrrusowe zwycięstwa. Ona i Mon Mothma zaczną się zastanawiać nad działaniami Palpatine'a. A oto wspomniane tytuły:

  • "Front Runners"

  • "The Soft War"

  • "Tipping Points"

  • "An Old Friend"

  • "The Rise of Clovis"

  • "Crisis at the Heart"


Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (28)

Wojny Klonów

Zwiastun piątego sezonu "The Clone Wars"

2012-05-19 12:22:07 Różne

Na trwających właśnie Star Wars Weekends - zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią - wyświetlono dłuższą wersję wcześniejszego trailera piątego sezonu "The Clone Wars". Chwilowo zwiastun jest dostępny jedynie w wersji nagranej z kamery, ale i tak jest na co popatrzeć. Zapraszamy do oglądania.Dodatkowo, Dave Filoni pokazał na swoim Facebooku nową postać, która dołączy do ekipy w nadchodzącym sezonie. Jest to komandor Thorn, stworzony jako ukłon w stronę najnowszego dziecka Hollywood - filmu "The Avengers" i Thora. Klon ma charakterystyczne skrzydełka na hełmie i działo Z-6 nazwane "The Hammer", czyli "Młot".Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (42)

Wojny Klonów

TCW 4x21 - 4x22 w Polsce

2012-05-07 10:22:53 Cartoon Network

W tym tygodniu zobaczymy ostatnie dwa odcinki czwartego sezonu "Wojen klonów". Jak zwykle, zostaną one wyświetlone o 19:25 na Cartoon Network. Powtórki można zobaczyć w zwykłe dni o 8:40 i 19:25. Zapraszamy do zapoznania się z opisami odcinków i klipami wideo.

"Brothers" - 7 maja

Myśl odcinka: Upadły wróg może powstać.

Opis: Mroczny wojownik Savage Opress ucieka przed Asajj i Dooku. Od Matki Talzin dowiaduje się, że Darth Maul, który zaginął długie lata temu przeżył. Przemierza więc Galaktykę w poszukiwaniu Dartha Maula, który przez lata leczył rany po starciu z Obim Wan Kenobim i teraz jest gotowy, aby się zemścić.Temat na forum.

"Revenge" - 8 maja

Myśl odcinka: Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.

Opis: Savage i Maul zjednoczyli siły. Aby ich pokonać Obi - Wan jest zmuszony współpracować ze swoim wrogiem: Asajj Ventress.Temat na forum.
KOMENTARZE (14)

Wojny Klonów

Plotki o "The Clone Wars" #29 - UPDATE

2012-05-05 14:14:29 Różne

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam kolejne plotki i wieści o serialu „The Clone Wars”. Pamiętajcie, że mogą się one okazać prawdziwe lub też nie.

Z okazji czwartego maja Dave Filoni udzielił wywiadu dla ForceCastu i przedstawił w nim kilka nowych informacji. Zapytany o punkt na osi czasu, w którym jest serial po czwartym sezonie, odpowiedział, że jest to mniej więcej połowa, ale zbliżamy się wielkimi krokami do "Zemsty Sithów". Mimo wielkich próśb prowadzących, w serialu są małe szanse, by pojawił się Kitster. Twórcy planowali wprowadzić Palo - byłego ukochanego Padme. Miał on być artystą bez grosza przy duszy, ale ostatecznie z niego zrezygnowano. Prawdopodobnie ekipa nie będzie zagłębiać się więcej w niewolniczą przeszłość Anakina. Za to ujrzymy jak rozbudowuje się jego relacja z Palpatinem. Zobaczymy jak lord Sithów będzie się starał poróżnić Skywalkera z Radą Jedi i dlaczego Mace Windu nie ufał młodemu rycerzowi. W sezonie piątym usłyszymy jeszcze zmarłego Iana Abercrombiego, ponieważ zdążył on nagrać swoje kwestie przed śmiercią. W serialu zostanie również przedstawiony problem nieufności niektórych ras i grup względem Jedi i klonów.

Fakt powrotu Dartha Maula wpłynie na relację Sidious - Dooku, ale Asajj Ventress raczej nie wróci już do Sithów. Filoni podkreślił, że ani ona, ani Savage nie powinni być uważani za prawdziwych członków tego zakonu, za to Maul pokaże w pełni, co dało mu niegdysiejsze szkolenie. Rola Matki Talzin w sezonie piątym będzie nieco mniejsza, niż do tej pory, lecz właśnie w tej chwili ekipa ustala jak przedstawić jej dalsze losy.

Na koniec przedstawiamy obrazek, który najprawdopodobniej wyciekł z Oficjalnej, lecz został stamtąd usunięty. Przedstawia on Bobę w jego mandaloriańskiej zbroi. Czy Fett rzeczywiście pojawi się w niej w "The Clone Wars"? Potwierdzałoby to słowa Filoniego, którzy obiecał, że coś takiego się wydarzy, lecz na chwilę obecną nie wiadomo, czy zdarzy się to jeszcze w tym sezonie, ani nawet, czy grafika pochodzi z serialu.UPDATE - 08.05.12.

Jak donosi TheForce.net, powyższy obrazek nie pochodzi z "The Clone Wars", lecz Star Tours. Lecz kto wie co nam przygotowali twórcy w związku z Fettem? Czas pokaże.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (27)

Wojny Klonów

Teaser piątego sezonu "The Clone Wars"

2012-05-04 08:05:25 StarWars.com

Dzisiaj, z okazji dnia "Gwiezdnych Wojen", strona oficjalna przygotowała dla fanów coś, na co czekali od emisji odcinka "Revenge" - krótki zwiastun nadchodzącego sezonu "The Clone Wars". Trwa on jedynie 35 sekund, lecz - jak głosi tekst pod filmikiem - dłuższej wersji możemy się spodziewać już całkiem niedługo, to jest na Star Wars Weekends. W tym miejscu możecie zobaczyć zajawkę, wersja youtube'owa pojawi się, gdy tylko będzie dostępna.

UPDATE

Teaser z YouTube'a jest dostępny poniżej.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (29)

Wojny Klonów

Słuchowisko "The Clone Wars"

2012-05-01 11:28:28 Amazon.de

Biznes TCW ma się dobrze, ale na dość oryginalny pomysł wpadli nasi zachodni sąsiedzi - postanowili wypuścić słuchowisko oparte na pierwszym sezonie serialu. Zostało ono nagrane na jedenastu płytach (po dwa odcinki każda), a w słuchowiskach - jak na słuchowiska przystało - obecny jest lektor, aktorzy, efekty dźwiękowe i muzyka. Ceny poszczególnych wydań wahają się od niecałych siedmiu do dziesięciu euro. Będzie to z całą pewnością miły prezent dla osób uczących się języka niemieckiego. Fragmenty poszczególnych nagrań można odsłuchać na Amazonie.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (14)
Loading..