Sonda

Jak wg Ciebie jest film „Skywalker. Odrodzenie”?
  Głosów
Jest świetny!
10%22
Bardzo dobry
12%27
Dobry
18%42
Przeciętny
16%36
Słaby
17%38
Tragedia!
25%57
Nie oglądałem/am
3%6
Łącznie głosów: 228

Komentarze (27)

Ponieważ zgadzam się z nią w pełni, podbijam wypowiedź
Talon Kurrdelebele
"Jest dokładnie taki jak cała trylogia disneya. Bez myśli, bez sensu, bez klimatu i serca. Pustak wyprodukowany dla kasy i zaspokojenia bezdennych ambicji przesadnie wpływowych producentów. Kompletnie zmarnowany potencjał zasobów, takich jak artyści, rzemieślnicy i aktorzy. Film, swoją beznadzieją może i nie pobił Ostatniego Jedi, który naświetlił nam żałosną historię Jake`a Skywalkera, ale mimo to pozostawił niesmak, jakiego żaden alkohol nie zmyje. Wisienka na g*wnianym torcie, który rozbił fandom i zdewaluował Sagę Naszych Czasów. Brawa dla K. Kennedy, JJa, Ruina i B. Igera."

Przeciętny ale klimat gwiezdnych wojen ma

Film się dobrze ogląda mimo wielu wad, ale to i tak złe zakończenie sagi a nawet trylogii sequeli.

Też oceniłbym film jako dziwadło. Właściwie to cała trylogia Disneya nie jest zła tylko po prostu dziwna.
Reżyser pewnie najadł się za dużo grzybków halucynków :-)

TFA, TLJ i TROSka to dno, żadne Gwiezdne Wojny.

Nie jestem w stanie traktować tego filmu poważnie, ale i tak go lubię - po prostu taki nieco absurdalny fanfik. Pod względem uniwersum - poprzedni koncept filmu ( Coruscant itd.) byłby prawdopodobnie o wiele lepszy, ale skywalker odrodzenie i tak lubię. Thor ragnarok w starwarsowej edycji.

E7 - współczesna adaptacja ANH, bardzo dobrze zrobiony film, najlepiej od czasów TESB;
E8 - ambitne kino, budzące sprzeciw widza wobec fabuły, ale też dobra stabilizacja dla historii;
E9 - logiczne zakończenie sagi, wykonanie niestety oporne na wszystkich płaszczyznach, poziom filmów superbohaterskich, bardzo kiczowate.

Jest dokładnie taki jak cała trylogia disneya. Bez myśli, bez sensu, bez klimatu i serca. Pustak wyprodukowany dla kasy i zaspokojenia bezdennych ambicji przesadnie wpływowych producentów. Kompletnie zmarnowany potencjał zasobów, takich jak artyści, rzemieślnicy i aktorzy. Film, swoją beznadzieją może i nie pobił Ostatniego Jedi, który naświetlił nam żałosną historię Jake`a Skywalkera, ale mimo to pozostawił niesmak, jakiego żaden alkohol nie zmyje. Wisienka na g*wnianym torcie, który rozbił fandom i zdewaluował Sagę Naszych Czasów. Brawa dla K. Kennedy, JJa, Ruina i B. Igera.

E7 - marna parodia E4
E8 - ciekawy film ale bardzo dziwny
E9 - szczyt absurdu, Star Warsy na prochach

10/10 ♥

Nie oglądałem i nie mam zamiaru oglądać.

Świetny film ! Prawdziwy star wars

Owszem film ma trochę wad, ale według mnie jest bardzo dobry !

Po dwóch seansach mogę powiedzieć, że niestety dość słaba część, choć odrobinę lepsza od Ostatniego Jedi. Spore tempo, choć jakoś dało radę się w tym połapać. Dla mnie niestety ilość "cudów/nadprzyrodzonych mocy" nie ma nic wspólnego ze światem wykreowanym przez Lucasa, czego niestety nie mogę przełknąć. Uczciwie jednak trzeba przyznać, że wiele z nich zapoczątkował Johnson w poprzednim epizodzie. Nie spodziewałem się, ale z przebiegu czasu wychodzi, że najlepszy z sequeli jest jednak TFA, mimo że to słaba kalka Nowej Nadziei.

Całkiem dobry film,lecz liczyłem na o wiele lepszą produkcję.

Dla mnie Star Wars to stara trylogia i książki..stary kanon..Disney i inne dziwactwa to już nie to samo.. Odrodzenie, to próba ratowania wizerunku całej najnowszej trylogii..słabo :/

Tragiczny. Niekończący się pościg i naparzanka nie wzbogacona budowaniem postaci czy uniwersum. ST w ogóle mnie nie zachwyca, ale pozostałe filmy jakąś rzecz potrafiły zrobić dobrze (TFA - nostalgia i estetyka oryginałów, TLJ - ambitny zamysł dekonstrukcji zasad uniwersum, zaprzepaszczony przez słabą realizację). W TRoS nie potrafię wskazać nic podobnego, film jest do bólu nijaki.

Jest świetny!

Ma wady, ale fajnie się go ogląda :D

Poproszę o opcję wyboru `Dziwny`.

Nie potrafię wybrać. Czuję się rozdarty. Nie powiem, że jest słaby, nie powiem, że jest dobry. Nawet `przeciętny` brzmi nieodpowiednio.

Po dwóch seansach chyba już mogę oceniać. Tragedia. ST nie istnieje.

Najbardziej zwariowany i szalony ze wszystkich epizodów, uczta dla zmysłów ale lepiej go logicznie nie wyjaśniać, po co sobie psuć odbiór :D BDB

Mimo wad jest bardzo dobry, dlatego że daje dużo frajdy i ma fajne zakończenie.

Skoro ustawiłem go na pozycji ex aequo z R1, to musi być bardzo dobry :)
Choć wad ma wiele i z ST jest najsłabszy.

Tragedia, ale ogląda się najlepiej z ST.

Film głupi i pod wieloma względami "formalnymi" bardzo zły, ale dał mi niesamowitą frajdę, jakiej nie miałem od lat. Plus super zakończenie, więc zgodnie ze własnym sumieniem i sercem głosuję "świetny" :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.