Sonda

Którego z aktorów chciałbyś najbardziej zobaczyć gościnnie w nowym serialu Star Wars?
  Głosów
Harrisona Forda
51%502
Carrie Fisher
5%53
Marka Hamilla
19%183
Iana McDiarmida
13%132
Jimmy`ego Smitsa
2%16
kogoś innego
10%102
Łącznie głosów: 988

Komentarze (38)

Kystian -> L O L ! XD

Nieznam tego co grał Anakina w 3 cz. ale on

Kevin Smith, dlaczego? Bo nie pozwolą mu się serialem zająć :/

hmmm..... sama nie wiem.... niezbyt wiem coś o tym serialu, ale inny z aktorów jest moim ulubionym! ;)

Pewnie że McDiarmida! Jak sobie wyobrażacie czasy imperialne bez imperatora? ;)

->Calsann: Mr. Senator Bail Organa

a kimże jest jimmy smits...? ~_~"

Ludzie nie rozumiem Was! Jak możecie oczekiwać Hana, Luke'a czy Leii granych przez tych starych aktorów, w serialu dziejącym się przed Nową Nadzieją??? To jakaś piramidalna bzdura, gdzie tu logika??
No chyba, że Ford, Hamill lub Fisher mieliby zagrać epizodycznie kogoś zupełnie innego. To zrozumiem, ale z Waszych wypowiedzi to raczej wynika, że nie to macie na myśli...

Oczywiście kogoś z wielkiej trójki:D Bylo by super. Harrison Ford jest najlepszy ale szczerze mowiac watpie ze go zobaczymy. Juz predzej Mark Hamill pojawi się jakoś przelotnie.

Harisson Ford jest najlepszy! Powrót Hana Solo i Chewbaccki to by było coś , ewentualnie Mark Hammil

Imperatora! :)

Szkoda, że Alec Guiness nie żyje. To bym na niego głosował. A ponieważ go nie ma to wybrałem ... Carrie Fisher. Uważam, że rola kobiet jest zbyt marginalizowana w GW, choć zawdzięczmy im wiele rzeczy więc dlatego na nią głosowalem.

Moim zdaniem ten co grał śp.Kenobiego w IV części.

Harrisona Forda to jeden z moich ulubionych aktóro szkoda że akto grający Bena Kenobiego w IV części nie żyje jego bym wybrał :)

zgadzam się z Kasis i Gufem. Jimmy Smits może się pojawić. Ale i Iana McDiarmida też bym chętnie zobaczył :)

a ja bym chciał ujrzeć SAMUELA JACKSONA, który jednak przeżyl pojedynek z plapatine'm i będzie głównym bohaterem serialu, po czym położy kres imperium i będzie dyktatorem w imie dobroci jedi ^^''

tak wiem mam chorą wyobraźnię, ale ja chce mejsika :(

Ja bym najbardziej chcial zobaczyc Ahmed Besta. Ten afroamerykanin wdarl sie przebojem w nasze serca i zrobil prawdziwa furrore wsrod prawdziwych fanow Star Wars a takze milosnikow dobrego kina i smakoszy cudownego aktorstwa! Pobil na glowe innych kandydatow do roli naszego gwiezdnego pupila!

Tak odmłodzą Forda, że będzie Han Solo w pieluchach :]

EEE...lole z was...The Emperor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oczywiście Forda, to dzięki niemu klasyczna trylogia jest taka fantastyczna

spokojnie...
już nie takie cuda nam Industrial Light & Magic robiło

przecież Oni potrafią działać cuda!!! :D

Darth Revan, no co... oczywiście, że to łatwizna - w końcu Toma Hanksa odmłodzili komputerowo w jednym filmie :). Ja tam zagłosowałem za Fordem, bo coś ostatnio go nie widac... może za stary na takie zabawy?:P

Darth_Thingol-->Jaaasne... Odmłodzić 60 latka żeby wygłądał jak 20 latek... łaaatwizna ;-)

Tylko Ian albo Jimmy! Przecież serial będzie się dział między ROTS a ANH, więc niby jakim cudem znalazłoby się tam miejsce dla dziadków (i babci) w postaciach Forda, Hamilla i Fisher? Ja rozumiem, że można mieć do nich sentyment, sam mam, ale bądźmy poważni...

Więc do wyboru pozostaje Ian i Jimmy. I powiem szczerze, jestem niemal pewien, że Jimmy się pojawi - to wszak aktor głównie telewizyjny. Dlatego zagłosowałem na McDiarmida, który w dodatku niemożebnie rządzi :)

Nowe twarze, nowi bohaterowie.

Oczywiście zagłosowałem na Iana McDiarmida ;)

z drugiej strony..gdyby odpowiednio odmlodzic Harrisona Forda, to mozna by wstawic bardzo mlodego Hana Solo :) (I Chewbacce=P).

Np. wtedy gdy jeszcze byli ostro przemytnikami :D:D

Hmm ciężko było zdecydować. Zakładam, że serial będzie dział się pomiędzy ep. 3 i 4, a tam Ford, Fisher i Hamill nie mają czego szukać. Choć oczywiście z olbrzymią chęcią ujrzałabym ich znów wcielających się w te role, choć przez chwilę. Wahałam się między McDiarmidem a Smitsem i zagłosowałam na tego drugiego. Dlaczego? Palpatine jest niezbędny, ale ja strasznie marzę o szerszym ukazaniu Alderaanu, a co za tym idzie i Organy.

Dlatego że są to wielcy dla SW aktorzy i obsadzenie ich w jednym odcinku to dla mnie lipa. Po prostu. Lepiej żeby w ogóle ne występowali a serial był nakręcany wyłącznie komputerowo.

Głos oddany na Iana McDiarmida. Oczywiście podpisuję się pod racjami, jakie wyrazili poprzedni komentatorzy ;).

McDiarmid, ale nie gościnnie, a raczej jako odtwórca roli jednej z głównych postaci :)

McDiarmid jest najlepszy. Bez dwóch zdań

Dokładnie Shedao Shai. Only Ian McDiarmid. Only Emperor Palpatine.

Iana McDiarmida oczywiście, z prostych względów, pomijając moją sympatię dla tego aktora, to wrzucanie Starej Trójki byloby tylko miłym nawiązaniem, a Ian to w końcu Palpatine - a kto się nie przyda w serialu bardziej, jak władca Galaktyki? :)

Zagłosowałem na Hamilla. Ale - o ile tylko będzie to sensownie i dobrze pokazane - chętnie zobaczę w serialu gościnny występ każdego aktora z SW ;).

Bart -> Czemu skandaliczny?

Nie głosuję bo szczerze powiem nie wiem do końca jak będzie tematyka tego serialu... a "gościnny występ" kogoś takiego jak Ford czy McDiarmida uznałbym za skandaliczny

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.