TWÓJ KOKPIT
0

XXVIII Spotkanie fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu :: Fandom

Tekst: Rusis


Dodatek historyczny do FUCK(T)U 29 lipca 2139:

Informacja jest ponoć jedną z najcenniejszych rzeczy na świecie. Często odpowiednie informacje zdobyte przez wywiad były kluczami do sukcesu w wielu bitwach. One również są odpowiedzialne za powstawanie fortun maklerskich. Odgrywają znaczącą rolę w polityce, biznesie, wojnach i wszystkich tych miejscach które mają wpływ na życie.

Niektóre informacje łatwo zdobyć wykorzystując chociażby największą encyklopedię świata, tworzoną w 176 językach, Holopedię (która w 2048 zastąpiła przestarzałą Wikipedię). Inne tylko z pozoru są dostępne, jak rzekomo otwarte archiwa CIA. Niektóre informacje, mimo iż akta je zawierające ciężko by zmieścić w jednym z 90 piętrowych biurowców wybudowanych we Wrocławiu, ponoć w ogóle nie istnieją. Są też i takie informacje, mogły zostać specjalnie sfałszowane (ponoć do nich należy teczka jednego z premierów Polski, który rządził ponad 100 lat temu). Zdarza się, że informacje są specjalnie ukrywane (tak też było w przypadku planów budowy autostrady galaktycznej, której trasa miałaby przebiegać, przez Ziemię).

Nie wiadomo co się stało z informacjami odnośnie pewnego spotkania, które się odbyło we Wrocławiu 11 lutego 2006 w knajpie zwanej „Na Strychu”. Z uwagi na samą lokalizację knajpy, która dla zmyłki była umieszczona w piwnicy, podejrzewa się iż zostały one utajnione przez jedne z wielu służb specjalnych działających ówcześnie na terenie Polski. Badaczom udało się tylko ustalić listę obecnych oraz jedno z wielu ich zajęć: mianowicie zapisywali karty oznaczone jako planety/rasy. Zaskakujące jest to, że wydarzenie owo miało miejsce ponad 30 lat przed odkryciem pierwszej planety na której znaleziono życie. Skąd mieli wtedy takie informacje nie jesteśmy w stanie powiedzieć. Poniżej prezentujemy listę obecnych:

 1. Urthona
 2. Ulv
 3. twardy
 4. Sałata
 5. Rusis
 6. ooryl
 7. Mroczna Elfka
 8. Maquis Scorpio
 9. Malak
 10. Lord Sidious
 11. Ki Adi Mundi
 12. Jenth23
 13. Chewie z Wooczego Imperium
 14. BSolar
 15. Alex Verse Naberrie
 16. Adi Galla


TAGI: Relacja (301) Wrocław (69)
Loading..