TWÓJ KOKPIT
0

LV Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu :: Fandom

LV Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu


17 maja 2008 r.
autorzy: Urthona & Taraissu

***

Z pamiętnika pewnego Urthony…Kochany pamiętniczku!

Po zebraniu się pod Empikiem poszliśmy na przystanek tramwajowy, skąd udaliśmy się w stronę szkoły. Poczekaliśmy na ewentualnych spóźnialskich pod McDonaldem, po czym poszliśmy do budynku gdzie miała odbyć się pierwsza część Imperiady. W auli odbyły się próby nagłośnienia i ćwiczenia przed pokazami, następnie kiedy zebrało się grono dzieci z rodzicami, rozpoczął się właściwy program. Najpierw Wedge przedstawił pokrótce prelekcję o filmach, następnie odbyła się krótka pokazowa walka między Mandalorianinem a dwoma Jedi. Kiedy skończyli, Łedż opowiedział o formach walki mieczem świetlnym (pokazywali zaś Wes i Barrahh). Potem nastąpiła kolejna walka, podczas której grupa złych Sithów chciała zabić Wedge’a – na szczęście bohaterskim Jedi udało się go obronić. Po chwili na scenę wkroczyła Issu, która przedstawiła fandom w Polsce, a także organizacje 501 Legion, Rebel Legion, itp. Na koniec YangObi opowiedział o swoim kostiumie Tuskena. Jako że niewielu słuchaczy dotrwało do końca, pokaz miniaturek i pocket modeli nie doszedł do skutku. Po prelekcjach okazało się, że przybyli do nas FaultFett i Falcon z Warszawy. Wyszliśmy i udaliśmy się do pubu „Czeski Film”, gdzie rozpoczęła się druga część programu: zapisy na wyjście do kina na Indianę Jonesa IV, propozycje lipcowej Imperiady, wyjazdu na Polcon i ponadprogramowo toast na cześć Jenth23, która obchodziła urodziny.
Przenieśliśmy się później do knajpy „Szepty”, gdzie YangObi przedstawił zdjęcia z majówki w Grabowcu, po czym nastąpiły luźne rozmowy i koniec majowej, 55. Imperiady.

***

List do domu – Imperiada nr 55

Wrocław, dn. 17 maja 2008
Zespół Szkół nr 1, Czeski Film i Szepty


Kochani rodzice!

Szkoła z internatem, do której mnie wysłaliście jest naprawdę fajna. Mam tu wielu kolegów i koleżanek. Codziennie rano śpiewamy Marsz Imperialny na dobry dzień, dziarsko i pełni ducha w ufności, że kolejny dzień ciężkiej pracy opłaci nam się w przyszłości:Potem mamy zajęcia z gimnastyki korekcyjnej:Które do niedawna prowadził bardzo brzydki nauczyciel:Ale nasi starsi koledzy z samorządu zajęli się jego sprawą i tylko tyle z niego zostało:Prócz zajęć ruchowych mamy także wykłady z historii:Oraz informatyki stosowanej w miejscach publicznych:W ramach zajęć grupowych, gramy w gry edukacyjne:Jeśli chodzi o posiłki to mamy bardzo zbilansowaną dietę bogatą w błonnik i składniki odżywcze oraz mikroelementy:W internacie na co dzień panują bardzo przyjazne stosunki:A dyscypliny pilnuje przemiły pan woźny, który dba żebyśmy nie wychodzili po 22:00 poza teren budynku:Póki, co świetnie się wszyscy ze sobą bawimy…Ale przyjdzie czas gdy będziemy musieli wybrać specjalizacje:Jednak póki co trzymamy się razem. To moja klasa:Pozdrawiam Was moi kochani rodzice, Wasz ukochany syn :*P.S. A to reszta zdjęć ze szkoły:
http://picasaweb.google.com/Mroczny.Urthona/ImperiadaNr55

P.P.S. Pani na lekcji muzyki pozwoliła mi nakręcić fragment mojego występu. Mam nadzieję, że się Wam spodoba:P.P.P.S. A to wszyscy uczniowie z mojej klasy:
1. Lara Notsil
2. Marcin
3. FaultFett
4. Falcon
5. Misiek
6. Urthona
7. Sky
8. Jenth23
9. Taraissu
10. Wedge
11. Malak
12. YangObi
13. Rav
14. Sev
15. Appo
16. Wes
17. Aeri
18. Ki Adi
19. Azerius
20. Barrahh
21. Maquis Scorpio
22. Olorin

P.P.P.P.S. A tu się wpisujemy w Internecie, zamiast na murach:
Oficjalny temat na forum


TAGI: Relacja (301) Wrocław (69)
Loading..