Bastion

Regulamin konkursu na pasek komiksowy Star Wars

Regulamin konkursu na pasek komiksowy Star Wars


§ 1. Regulamin określa zasady Konkursu na pasek komiksowy, przeprowadzanego na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars z okazji 7-lecia istnienia. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

§ 2. Konkurs na pasek komiksowy organizowany przez Bastion Polskich Fanów Star Wars trwa od dnia 06-01-2009 do 20-01-2009.

§ 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba spełniająca następujące warunki:
a) posiada konto na stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars,
b) prześle nam swój pasek komiksowy,
c) nie jest redaktorem Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 4. Zgodnie z art. 24 ust.1, pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

§ 5. Dane użytkownika (imię, nazwisko, adres) podane podczas rejestracji w konkursie zostaną użyte jedynie podczas publikacji wyników na Bastionie Polskich Fanów Star Wars (w domyślnej postaci: imię "ksywka" nazwisko oraz miejscowość zamieszkania).

§ 6. Uczestnik konkursu zgadza się na opublikowanie swojego komiksu na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 7. Do konkursu NIE MOŻNA zgłaszać komiksów, które zostały już upublicznione w jakimkolwiek rodzaju mediów (włączając Bastion Polskich Fanów Star Wars, inne strony internetowe, w tym prywatne). Liczy się własna inwencja i pomysł.

§ 8. W pracy nie można wykorzystywać prac autorstwa innych osób bądź ich fragmentów.

§ 9. Uczestnik konkursu musi przesłać swój pasek komiksowy w formacie .jpg, .jpeg lub .gif. Jego długość powinna wynosić od 3 do 6 kadrów.

§ 10. Tematyka przesłanego paska komiksowego MUSI dotyczyć świata Gwiezdnych Wojen lub jego fanów.

§ 11. Konkursowe komiksy oceniane będą przez komisję, w składzie: Burzol, Kasis, promil, Rusis, Urthona. Pod uwagę będą brane takie kryteria jak: pomysł, wykonanie, oryginalność. Prace będą sprawdzane anonimowo (tzn., że podczas czytania recenzent nie będzie wiedział, kto jest autorem danego komiksu).

§ 12. W konkursie jeden użytkownik może uczestniczyć tylko raz, poprzez przesłanie pracy na adres konkursowy: luc@gwiezdne-wojny.pl z tematem "Konkurs na pasek komiksowy". W treści maila proszę wpisać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko, ksywkę i dokładny adres. Komiks należy dołączyć w załączniku.

§ 13. Nagrody, których sponsorem jest wydawnictwo Egmont Polska oraz Bastion Polskich Fanów Star Wars zostaną przyznawane za pierwsze trzy miejsca. Kształtują się one następująco:
I miejsce – Dziedzictwo #2: Kawałki, SW Komiks #4 i SW Komiks #5
II miejsce – SW Komiks #1, SW Komiks #2, SW Komiks #4, SW Komiks #5
III miejsce – SW Komiks #4, SW Komiks #5
Dodatkowo najlepsze komiksy zostaną opublikowane na Bastionie Polskich Fanów Star Wars.

§ 14. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie korespondencji e-mail. Lista zdobywców nagród zostanie ponadto opublikowana na Forum Bastionu Polskich Fanów Star Wars oraz na stronie głównej w postaci newsa.

§ 15. Nagrody ufundowane przez wydawnictwo Egmont Polska oraz Bastion zostaną przesłane najpóźniej w terminie dwóch tygodni od dnia opublikowania listy zwycięzców na łamach Bastionu, na podane adresy zwycięzców.

§ 16. Bastion Polskich Fanów Star Wars nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych podczas, lub po ich przesłaniu.

§ 17. Redakcja Bastionu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

§ 18. Konkurs ma charakter prestiżowy, a jego celem jest zapewnienie zabawy ; )
Tagi: Fanowski komiks (3) Konkurs (69)
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.