TWÓJ KOKPIT
0

Wstęp TISW :: Fandom

WstępSpotkaniaImprezyO TISW Forum


Spotkania Toruńskiego Imperium Star Wars to oficjalne spotkania fanów z Torunia i okolic (Kujawsko-Pomorskie), odbywające się zwykle w trzecią sobotę miesiąca.
Najczęściej najpierw spotykamy się pod pomnikiem marszałka Piłsudskiego, by później przenieść się do klubu osiedlowego „Kameleon”, na ulicy Tuwima 9.
Okazjonalnie spotkania odbywają się w pizzerii „Capri”, lub też w którymś z pubów starówki, jeżeli klub zostaje zamknięty (np. na okres wakacyjny).

Informacje o najbliższych spotkaniach zwykle pojawiają się w newsach na Bastionie, oraz na naszym forum i stronie Jeżeli ktoś ma pytania to prosimy pisać do prezesów Drzewika (drzewik4@wp.pl), Alana (gg: 1376107), lub Bolka (bolewicki@interia.pl)

Jeżeli jesteś fanem z Kujawsko-Pomorskiego, a Bydgoszcz jest dla ciebie za daleko, to zapraszamy na spotkania Toruńskiego Imperium. Na naszych spotkaniach panuje luźna atmosfera. Za każdym razem organizowane są jakieś gry i zabawy. Zarówno dla starszych jak i młodszych. Kalambury, planety/miasta, to dla nas chleb powszedni.
Oczywiście tak jak i inne fankluby prowadzimy rozmowy o Star Wars, gramy w minisy i rpgi, odwiedzamy inne fankluby, oraz organizujemy imprezy. Tak więc jesteśmy całkiem normalnym zrzeszeniem miłośników Gwiezdnych Wojen.


TAGI: Toruń (9)
Loading..