TWÓJ KOKPIT
0

Materiały prasowe - Trylogia na DVD :: Klasyczna Trylogia

Gwiezdne wojny TRYLOGIA dvd


PIERWSZY RAZ NA DVD!

4-dyskowe wydanie zawiera wszystkie trzy klasyczne filmy plus dysk bonusowy z ponad czterema godzinami dodatków odświeżone i poddane obróbce cyfrowej z Nową Ścieżką Dźwiękową 5.1 Surround EX!DYSK 1
STAR WARS IV: A NEW HOPE
GWIEZDNE WOJNY 4: NOWA NADZIEJA

Rycerze Jedi zostali wytępieni, a Imperium żelazną ręka sprawuje rządy nad całą galaktyką. Mała grupa Rebeliantów podejmuje walkę kradnąc tajne plany najpotężniejszej broni Imperium – tzw. Gwiazdy Śmierci. Najbardziej zaufany sługa Imperatora – Darth Vader musi odzyskać plany i odnaleźć ukrytą bazę buntowników. Księżniczka Leia – wzięta do niewoli przywódczyni Rebeliantów, wysyła sygnał z wezwaniem pomocy, który zostaje przechwycony przez zwykłego chłopaka z farmy – Luke’a Skywalkera. Wychodząc naprzeciw swemu przeznaczeniu, Luke podejmuje wyzwanie i rusza na ratunek Księżniczce chcąc pomóc Rebeliantom w obaleniu Imperium. W misji pomagają mu niezwykli sojusznicy – mądry Obi-Wan Kenobi, nieco arogancki gwiezdny awanturnik Han Solo i jego lojalny towarzysz Chewbaccą a także dwa droidy R2-D2 i C-3PO.


CZAS TRWANIA: 120 min.

FORMAT OBRAZU: 16x9 LB - 2.35:1

JĘZYK: angielski 5.1 EX, angielski 2.0 surround, komentarze: angielski 2.0 surround

NAPISY: angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, grecki, hebrajski, węgierski, portugalski, islandzki, polski, turecki

DODATKI:
• Dostęp do wybranych scen
• Komentarze audio twórców i aktorów
• Dostęp do ekskluzywnych stron (wymagany DVD-ROM)DYSK 2
STAR WARS V: THE EMPIRE STRIKES BACK
GWIEZDNE WOJNY V: IMPERIUM KONTRATAKUJE

Nadeszły mroczne czasy dla Rebelii. Po niszczycielskim ataku na bazę na zimowej planecie Hoth, ścigani przez Imperium Rebelianci rozdzielają się. Luke Skywalker rusza na poszukiwania tajemniczego Mistrza Jedi – Yody na bagnistej planecie Dagobah. W tym czasie Han Solo i Księżniczka Leia wymykają się gwiezdnej flocie Imperium i trafiają do Bespin - pięknego Miasta w Chmurach. Starając się przeciągnąć Luke’a na ciemną stronę, Darth Vader zapędza go w pułapkę. Podczas pojedynku na miecze świetlne z Lordem Sithem Luke poznaje straszliwą prawdę o swym dziedzictwie.


CZAS TRWANIA: 124 min.

FORMAT OBRAZU: 16x9 LB - 2.35:1

JĘZYK: angielski 5.1 EX, angielski 2.0 surround, komentarze: angielski 2.0 surround

NAPISY: angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, grecki, hebrajski, węgierski, portugalski, islandzki, polski, turecki

DODATKI:
• Dostęp do wybranych scen
• Komentarze audio twórców i aktorów
• Dostęp do ekskluzywnych stron (wymagany DVD-ROM)
DYSK 3
STAR WARS VI: RETURN OF THE JEDI
GWIEZDNE WOJNY VI: POWRÓT JEDI

W niezwykle widowiskowym, finałowym rozdziale sagi Gwiezdnych Wojen, Luke Skywalker i Księżniczka Leia ratują Hana Solo uwięzionego na Tatooine przez najbardziej odrażającego gangstera w galaktyce zwanego Jabba the Hutt. Rebelianci wraz z plemieniem Ewoków walczą z siłami Imperium na zalesionym księżycu Endor. W tym samym czasie Imperator i Darth Vader próbują znaleźć sposób, by przeciągnąć Luke’a na ciemną stronę a z kolei młody Skywalker desperacko stara się obudzić w swym ojcu dawno uśpionego ducha Jedi. Galaktyczna wojna domowa znajduje swoją kulminację gdy połączone siły Rebeliantów atakują niedokończoną i bezbronną drugą Gwiazdę Śmierci w bitwie, która wpłynie na przyszłość całej galaktyki.


CZAS TRWANIA: 131 min.

FORMAT OBRAZU: 16x9 LB - 2.35:1

JĘZYK: angielski 5.1 EX, angielski 2.0 surround, komentarze: angielski 2.0 surround

NAPISY: angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, grecki, hebrajski, węgierski, portugalski, islandzki, polski, turecki

DODATKI:
• Dostęp do wybranych scen
• Komentarze audio twórców i aktorów
• Dostęp do ekskluzywnych stron (wymagany DVD-ROM)
DYSK 4
STAR WARS TRILOGY – BONUS MATERIAL
GWIEZDNE WOJNY TRYLOGIA – MATERIAŁY DODATKOWE

Poznaj kulisy sagi

Historia realizacji trylogii Gwiezdnych Wojen charakteryzuje się epickim rozmachem i dramatyzmem równym samym filmom. Wkroczcie więc na plan i poznajcie sceny spoza kadru, wyruszcie w niezapomnianą podróż poczynając od najwcześniejszych wersji scenariusza aż po wspaniały debiut filmów, które na zawsze zmieniły oblicze kina. W Empire of Dreas, najbardziej wyczerpującym materiale dokumentalnym dotyczącym realizacji filmów jaki kiedykolwiek powstał, zgłębicie kulisy tworzenia Gwiezdnych Wojen, a w tym próby przeprowadzane przez George’a Lucasa i jego ekipę podczas wprowadzania w życie kilku najbardziej nowatorskich pomysłów. Trzy nowe programy w gruntowny sposób ukazują wkład Gwiezdnych Wojen – od klasycznych postaci po niezapomniane miecze świetlne – w historię kina i wpływ jakie wywarły na całe pokolenie filmowców. Dokumenty zawierają nowe wywiady i nigdy wcześniej nie prezentowany materiał z realizacji wszystkich trzech filmów. Oryginalne zwiastuny kinowe, reklamówki telewizyjne, demo gry i unikalne fotosy wyselekcjonowane z Archiwów Lucasfim – i wiele więcej – sprawiają, że zebrane na tym dysku materiały dodatkowe stanowią pełna kronikę realizacji trylogii Gwiezdnych Wojen.

WSZYSTKIE MATERIAŁY DODATKOWE I KOMENTARZE W WERSJI ORYGINALNEJ


• Materiał dokumentalny Empire of Dreams: The Story of the Star Wars (ok. 150:00 min. 16x9 Anamorphic Video, angielski 2.0 stereo)
• Trzy programy (16x9 Anamorphic Video, angielski 2.0 stereo)
1. The Force is with Them: The Legacy of Star Wars (13:21 min.)
2. The Characters of Star Wars (18:55 min.)
3. The Birth of the Lightsaber™ (15:32 min.)
• Zwiastuny kinowe (10 zwiastunów, 16x9 LBX, angielski 2.0)
• Reklamówki telewizyjne (11 spotów, 4x3 FullFrame, angielski 2.0 stereo)
• Materiał z realizacji Części III The Return of Darth Vader (9:05 min., 16x9 Anamorphic Video, angielski 2.0 stereo)
• Galeria fotosów (ok. 300 fotosów)
• Zwiastun (1:15 min. 4x3 FullFrame, angielski 2.0 stereo) i demo gry Xbox® Star Wars Battlefront™ (DVD-ROM*)
• Materiał o realizacji gry wideo do Części III - Star Wars Episode III: Making the Game (6:00 min., 16x9 Anamorphic Video, angielski 2.0 stereo)
• Gagi / Napisy końcowe (5:00 min. 16x9 Anamorphic Video, angielski 2.0 stereo)

*Wymagany PC z napędem DVD-ROM i połączeniem z Internetem, system operacyjny Windows 95 lub wyższy. Dysk nie jest obsługiwany przez napęd CD-ROM.


Dane dzięki uprzejmości polskiego dystrybutora - Imperial Entertainment Home Video

© 2004 Lucasfilm Ltd. All Rights Reserved. Used under authorization. STAR WARS and associated trademarks, logos, titles and names are the property of Lucasfilm Ltd. “Twentieth Century Fox”, “Fox” and their associated logos are the property of Twentieth Century Fox Film Corporation and are used under license.


TAGI: DVD (23) Epizod IV: Nowa nadzieja (44) Epizod V: Imperium kontratakuje (47) Epizod VI: Powrót Jedi (45) Wersja Specjalna Trylogii (Special Edition) (6)
Loading..