TWÓJ KOKPIT
0

Raport z XXVI Spotkania fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu :: Fandom

XXVI Spotkania fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu


Imperiada XXVI:

Cywilizacja kobiet*
Epizod I: Atak nowych fanów
W Galaktyce zapanował chaos.
Istoty płci męskiej powstałe w wyniku eksperymentu
z DNA Chissów zagroziły Cywilizacji.
Rząd postanowił wysłać swoich najlepszych ludzi do zażegnania kryzysu.

Na planecie Ziemi, dnia 17 grudnia 2005 roku,
we Wrocławiu odbyła się pierwsza próba
pogodzenia istot ze zdobyczami cywilizacyjnymi.„Zaprawdę nie masz nic wstrętniejszego nad monstra owe, naturze przeciwne, mężczyznami zwane, bo są to płody plugawe czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jeno zdatne. Nie masz dla takich jak oni między kobietami cywilizowanymi miejsca.
A wszelki puby i piwiarnie, gdzie ci bezecni się gnieżdżą, gdzie ohydnych swych praktyk dokonują, starte być muszą z powierzchni ziemi, a ślad po nich solą i saletrą zasypany.”

Anonim, Monstrum albo mężczyzny opisanie

Lista istot przeznaczonych do likwidacji w razie niepowodzenia misji

0,001. Adi Galla
0,01. LSF (nowy***)
0,1. ooryl
1. Sky
2. Agnes
3. Jenth23
4. Dziadbab (nowy**)
5. Prabab (nowy***)
6. Maciek (nowy**)
7. Bartus (nowy**)
8. Manuela (nowa**)
9. Sałata (nowy**)
10. Misiek
11. Lord Sidious
12. Fizyk
13. Lux (nowy**)
14. Leonidas
15. Maquis Scorpio
16. Kim Bo
17. Alex Verse Naberrie
18. BSolar
19. Ki Adi Mundi
20. twardy
21. Miami
22. Mroczna Elfka
23. Rusis
24. Grzesiek 1 (nowy**)
25. Grzesiek 2 (nowy**)
26. Kuba (nowy**)
27. Fafkulec (nowy**)
28. Lord Drewner (nowy**)
29. Yuri
30. Seasee Tiin (nowy***)
31. Malak (nowy***)
32. Ulv
33. Iza

Do misji tej, już wtedy zwanej straceńczą i niewykonalną, wyznaczono mieszkające w pobliżu kobiety przeszkolone w tego rodzaju akcjach. Przywództwo nad grupą powierzono Agnes i Mrocznej Elfce.
Zgodnie z planem, jako pierwsza na miejsce przybyła Agnes, już po drodze trafiając na Kima, Luxa i Sałatę. I pierwsze trudności - lokal, prowadzony oczywiście przez osobnika płci brzydkiej, był zamknięty.Potem przybyło kilka następnych genetycznie zmodyfikowanych istot. Nawet jedna z negocjatorek przyprowadziła ze sobą dwie takowe, z których jedną cywilizowała od małego.Leonidas po przybyciu nie zdążył nawet zdjąć kurtki, a już miał dosyć ilości kultury i cywilizacji w lokalu... Został, z godnym podziwu uporem udając, że wcale tych czynników nie zauważa.Z Miśkiem było podobnieAgentki czekały spokojnie, aż zbierze się i uspokoi cała męska populacja.Agentka Manuela przystąpiła do akcji. Pierwsze zadanie mężczyzn to wpisanie się na listę obecności.Dowodząca Agnes czuwała nad przebiegiem akcji kontrolując wpisy na listę. Bo inaczej połowy ksywek nie dałoby się odczytać...Agentka Alex rozmyślała jak podnieść poziom ucywilizowania FizykaWśród niecywilizowanych istot płci męskiej wielką furorę zrobiła gra w TCG i makieta AT AT, którą agentki zmuszone były pilnować, by nie uległa uszkodzeniu podczas kontaktów z wytworami genetyki.Wśród ogólnego harmidru BSolar starał się rozgłosić swoje nowe pseudonaukowe teorie, o których coś tam mówił……i mówił...…i mówił...…ale i tak nikt go nie słuchał……dowodząca Mroczna Elfka przysłuchiwała się zaś temu jednym uchem , zadowolona z postępów cywilizujących się mężczyzn.Agentki Manuela i Alex prowadziły grę pokazową TCG dla zainteresowanych mutantów.

Wykorzystując chwilową nieobecność Agnes przy liście, jakiś mężczyzna dopisał przy Twardym "Za 30 minut". Nie wiadomo do końca o co mu chodziło, ale na pewno trafniejsze byłoby "Na 30 minut" - bo tyle mniej więcej czasu Admirał wytrzymał...... spędzając go zresztą w większości poza główną salą..... w zarezerwowanym dla siebie miejscuPodczas przerwy w ucywilizacji odbyło się tajne spotkanie Towarzystwa Wzajemnej AdoracjiBartus/Maciek próbował zostać członkiem Towarzystwa Wzajemnej Adoracji. Pierwszym jego zadaniem było przemycić na spotkanie nielegalny napój wzmacniający istoty po nieudanych eksperymentach genetycznych.Rusis z Lordem oceniali gotowość zebranych do konkursu polegającego na odczytaniu tekstu napisanego czcionką aurabesh, jednak nikt nie chciał (albo nie mógł) się oderwać od fenomenalnej gry jaką jest dla mężczyzn TCGRusis zasmucony musiał poczekać jeszcze jakiś czas. Lord i Jenth starali się go pocieszyć
W końcu uformowały się drużyny:
1. Agnes, Elfka, Alex
2. Kim Bo, Leo, Misiek, Miami
3. Fizyk, Prabab, Jenth23, Dziadbab
4. Sky, Lux, Sałata, Maquis
i rozpoczął się konkurs.W zgodzie ze swoją misją drużyna agentek dała wygrać drużynie 2, tak aby mężczyźni docenili umiejętność pisania, czytania, znajomości języków obcych i posługiwania się wynalazkami cywilizacji: długopisem i kartką papieru.Zdjęcie wykonane przez Dziadbaba pokazały, jak mało liczy się postęp...Fizyk natomiast przyniósł pudełko w kształcie autobusu, by nikt nie zapomniał, że właśnie wrócił z Londynu...… a także po to, by uzbierać na kolejną podróżOdbyła się także sesja zdjęciowa, a rolę modela pełnił Ki Adi Mundi. Nieświadomie jak widać...Nowi, genetycznie zmutowani fani (co potwierdzają odziedziczone po chissach czerwone oczy) knuli plany sabotażu akcji ucywilizowania.Jednym z pomysłów było zakłócenie dokumentacji "oryginalnymi" zdjęciami.

Sporych emocji rodzajowi męskiemu dostarczyło też wyszukiwanie własnych kurtek...Kim Bo chciał zrobić to tak, by nikt go nie rozpoznał.Niektórzy stracili już nadzieję.Jeszcze inni znaleźli swoją kurtkę bez większych problemów, z czego są byli zadowoleniNiestety, byli w mniejszości...Agentka Alex pokazała nieszczęśnikom jak się szuka kurtki.A po pokazie było coraz więcej sukcesów.LSF był zadowolony, że udało mu się poprawnie użyć długopisu i podpisać na liście obecności.Po wielu trudach agentki zdecydowały, że ucywilizowanie zmutowanych istot będzie trudniejsze do niż myślały.. Dlatego dały im przerwę, a same ułożyły nowy plan.Mężczyźni postanowili wymknąć się z lokalu……i kupić filmy i komiksy, by móc oglądać obrazki.Ooryl i Maquis Scorpio z fascynacją oglądali obrazki nowych komiksów zakupionych przez Miśka i LeonidasaNiestety Ulv nie potrafił się poprawnie wpisać na listę.Agentka Iza uważnie obserwowała swawolę mężczyzn.Agentki postanowiły posłużyć się ostateczną bronią - wezwały Lorda Vadera.Ale i on nie był w stanie oderwać mężczyzn od kart, %MOCY% ........i miniaturek.Nie widząc postępów u genetycznie zmodyfikowanych istot płci męskiej agentki rozeszły się do domów, ale dowodząca Mroczna Elfka wiedziała, że to jeszcze nie koniec, gdyż mutanty umówiły się na kolejne spotkania.

Raport z tajnej misji wysłanniczek cywilizacji sporządziły dowodzące Agnes i Mroczna Elfka.

* zaświadcza się, ze autorki tego raportu nie mają nic wspólnego z organizacjami feministycznymi
** pierwszy raz na spotkaniu
*** piszące raport nigdy wcześniej go na nim nie spotkały


TAGI: Relacja (301) Wrocław (69)
Loading..