TWÓJ KOKPIT
0

Leszczyński Fanklub Star Wars :: Fandom

Jako Leszczyński Fanklub Star Wars jesteśmy nieoficjalną grupą, składającą się z fanów Gwiezdnych Wojen z Leszna i okolic.  Łączy nas wspólne hobby, wspólna pasja - Gwiezdne Wojny. Podczas naszych spotkań przedstawiane są prelekcje przygotowywane na każde specjalnie na dane spotkanie przez któregoś z fanklubowiczów. Dotyczą one różnych tematów w zakresie Gwiezdnych Wojen: książek, komiksów, gier czy też informacji około uniwersowych. Każdy ma szanse wypowiedzieć się, porozmawiać z ludźmi o tych samych zainteresowaniach, poszerzyć wiedzę lub po prostu bardzo miło spędzić czas w doborowym towarzystwie. Na naszych spotkaniach wszyscy są mile widziani, niezależnie od wieku, płci, rasy i poglądów. Każdy nowy fanklubowicz będzie bardzo miło przyjęty i na pewno znajdzie coś dla siebie na naszych spotkaniach, co szczerze od serca możemy zagwarantować!

Leszczyński Fanklub Star Wars powstał z inicjatywy 10 osób, które spotkały się w restauracji Efez na leszczynskim rynku 19 grudnia 2013 roku. Wówczas podpisano statut fanklubu i wybrano władze, które wzięły na siebie obowiązek realizowania założonych celów, jakimi między innymi jest organizacja regularnych comiesięcznych spotkań otwartych dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat świata Gwiezdnych Wojen.

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z Leszczyńskim Fanklubem Star Wars zapraszamy do kontaktowania się z nami i śledzenia naszej działalności na łamach Bastionu i Facebook'a. Niech Moc będzie z Wami!

Temat na forum
facebook.com/starwarsleszno
leszno@gwiezdne-wojny.pl


TAGI: Leszno (2)
Loading..